43
2019
2014-05-27

Monitoring rozstrzygnął kolizję


Kobieta z dwójką małych dzieci trafiła do szpitala po zderzeniu trzech samochodów w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej. Nagranie monitoringu miejskiego pozwoliło szybko rozstrzygnąć kto zawinił. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
 
W niedzielę około godz. 10.25 w Sokołowie Podlaskim na ul. Długiej (droga krajowa nr 62 i 63) doszło do zderzenia trzech pojazdów.  Do szpitala karetka pogotowia przewiozła pasażerów jednego z samochodów – kobietę z dwójką dzieci w wieku rok i 8 lat. Po badaniach lekarskich okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń.  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.
 
Z relacji kobiety, która jechała pierwszym samochodem, wynikało, że zmuszona była gwałtownie zahamować,  gdyż do pasów zbliżył się mężczyzna. Kiedy zahamowała uderzył w nią inny samochód. Po tym uderzeniu w tył pojazdów uderzył następny. Faktu tego nie potwierdziły kamery monitoringu. Kamery wykryły również, że w pierwszym samochodzie w ogóle nie zaświeciły się światła stopu. Podczas kontroli stanu technicznego przez policjantów, okazało się, że są niesprawne. 
 
Dwóch kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
 
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Chciała bym się dowiedzieć od kiedy działa monitoring w Sokołowie.Bardzo mnie to interesuje bo mam do wyjaśnienia pewne zdarzenie.

ewa
2014-05-28 14:44:23

"Monitoring rozstrzygnął kolizję" /Kiedyś policjanci potrafili rozstrzygać takie wydarzenia drogowe korzystając ze swoich kompetencji zawodowych .Żeby tylko nie stracili tych umiejętności....

bebek
2014-05-27 16:19:45
Strona 1/1


Dane kontaktowe