17
2020
2012-07-09

Modern Talking w Bielanach


Organizatorzy festynu P. Zbigniew Woźniak Wójt Gminy Bielany oraz P. Albert Korman właściciel firmy AXAN dokonali otwarcia imprezy. Życzyli niezapomnianych wrażeń oraz udanej zabawy. Barwną postacią festynu była konferansjerka Jolanta Chamera, która profesjonalnie poprowadziła imprezę.

            Część artystyczną rozpoczęły dzieci z placówek oświatowych z terenu Gminy Bielany, potem odbyły się występy zespołów NANA z programem „A to ci biesiada” oraz Seniorynki.

Pomiędzy występami miało miejsce rozstrzygnięcie konkursów zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Urząd Gminy w Bielanach w ramach festynu gminnego. Wójt Gminy Bielany ogłosił wyniki oraz wręczył nagrody.

            Organizatorzy festynu nie zapomnieli o najmłodszych uczestnikach imprezy. Z racji rozpoczynających się wakacji przygotowano atrakcje dla dzieci, jakimi była możliwość nieodpłatnego skorzystania ze zjeżdżalni, zamku dmuchanego, karuzeli, trampoliny i kulek. Jednocześnie w Z.O. w Bielanach-Jarosławach odbył się spektakl „Dziady”, gdzie mali artyści mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze odgrywając role pod okiem zawodowych aktorów.

            Rewelacją niedzielnego wieczoru był koncert zespołu Modern Talking Reloaded, który jako jedyny duet ma prawo do noszenia oryginalnej nazwy Modern Talking. Ich występ to  sześćdziesiąt minut największych hitów legendarnego zespołu. Takiej muzyki dawno w Bielanach nie grano. Artyści nie tylko byli podobni do tych popularnych gwiazd, ale też wspaniale śpiewali. W ich repertuarze znajdowała się większość megahitów oryginalnego zespołu.

            Wieczór zakończył się dyskoteką plenerową. Zespoły tj. Dewers, Whyrock i Convers porwały publiczność do wspólnej zabawy, która trwała do późnych godzin nocnych.

            Należy podkreślić, że podobne festyny zostały zorganizowane także w latach ubiegłych i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko Gminy Bielany, ale i sąsiednich miejscowości. Społeczność gminna zapomina podczas takich imprez o codziennych problemach i dobrze się bawi.

Milena Kozak

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe