17
2020
2018-07-17

„Młodzi Sokołowianie” wzięli udział w Festiwalach Międzynarodowych!


Wakacyjna przygoda Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie” rozpoczęła się już w czerwcu, kiedy to najmłodsza grupa tancerzy ruszyła na swój pierwszy Międzynarodowy Festiwal na Litwę. Dla „Małych Sokołowian” była to okazja do zdobycia doświadczenia przed kolejnym zagranicznym wyjazdem!

Już na początku lipca grupa wyjechała do słonecznej Bułgarii, gdzie w słonecznej Warnie wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu „Golden Days”. Najmłodsza grupa „Sokołowian”, która w marcu otrzymała certyfikat CIOFF, podbiła serca międzynarodowej publiczności prezentując tańce góralskie i folklor dawnej Warszawy.

W Festiwalu wzięło udział ponad 800 tancerzy z całego świata. Do Warny przybyły reprezentacje takich krajów jak: Izrael, Słowacja, Mołdawia, Węgry, Serbia, Litwa czy Stany Zjednoczone.

Poza częścią konkursową tancerze mieli okazję zwiedzić najpiękniejsze zakątki Warny oraz złapać chwile wytchnienia na czarnomorskiej plaży.

Każdy z Festiwali z pewnością był wspaniałym doświadczeniem dla młodych tancerzy. Jesteśmy przekonani, że takie doświadczenia jeszcze bardziej motywują młodego człowieka do doskonalenia swoich umiejętności i nieustannego rozwoju talentu. I chociaż te przygody „Młodzi Sokołowianie” mają już za sobą, to zapewniamy, że niebawem czekają ich kolejne festiwalowe wyzwania!
 Info / Fot: SOK 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe