11
2020
2016-06-06

Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce im. Romana Lecyka


Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim już po raz osiemnasty zorganizował Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce im. Romana Lecyka.

Zawody odbyły się 2 czerwca na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podl. W zawodach brała udział młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Imprezę obecnością zaszczyciła Hanna Lecyk, która tradycyjnie ufundowała puchar dla najlepszego zawodnika i v-ce starosta sokołowski Marta Sosnowska. Obie panie wręczały najlepszym zawodnikom medale i dyplomy. Puchar dla najlepszego zawodnika otrzymała Anna Trzcińska z Publicznego Gimnazjum w Kosowie Lackim.
Medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli:
 
Szkoły Podstawowe
 
Dziewczęta
60 m
1. Jurczak Marta               ur.2003        SP 1 Sokołów             9,12                 
2. Ostrowska Małgorzata         03        SP Kosów L.              9,44                 
   Kalinowska Kamila              03        SP Nowa Wieś            9,44                 
600 m
1. Złotkowska Gabriela           03        SP 1 Sokołów             2.06,34            
2. Kąklewska Martyna             03        SP 4 Sokołów             2.09,06            
3. Zalewska Julia                      03        SP 1 Sokołów             2.09,83            
Skok w dal
1.  Jurczak Marta                      03        SP 1 Sokołów             438                  
2. Mielniczuk Ewelina               03        SP 1 Sokołów             431  (421)       
3.  Cieciera Joanna                    03        SP Wyrozęby              431  (419)       
Rzut piłeczka palantową
1. Baczewska Zuzanna       04               SP 4   Sokołów             39,00               
2. Czerkas Oliwia                03            SP 1 Sokołów             37,00               
3. Jadczuk Weronika           03        SP Skrzeszew              36,00               
 
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. SP 1 Sokołów             37 pkt.
2. SP 4 Sokołów             21
3. SP Nowa Wieś            8,5
4. SP Kosów Lacki                   6,5
5. SP Wyrozęby              4
   SP Skrzeszew             4
7. SP Sabnie                   3
   SP Zembrów               3
9. SP Rozbity Kamień     1
10. SP Kożuchów           -
 
Chłopcy
60 m
1. Czapczuk Oskar                  03        SP 2 Sokołów             8,51                 
2. Kożuchowski Piotr               03        SP 4 Sokołów             8,63                 
3. Księżopolski Kamil               03        SP Wyrozęby              8,78                 
   Woźniak Jakub                     03        SP 1 Sokołów             8,78                 
1000 m
1. Worku Memre Jakub           03        SP 1 Sokołów             3.23,34            
2. Kożuchowski Piotr               03        SP 4 Sokołów             3.24,81            
3. Wasiluk Kacper                   03        SP 1 Sokołów             3.28,00            
 
Skok w dal
1. Księżopolski Kamil               03        SP Wyrozęby              503                  
2. Mikołajczuk Jakub               03        SP 2 Sokołów             475                  
3. Czapczuk Oskar                   03        SP 2 Sokołów             445                  
Rzut piłeczka palantową
1. Orzełowski Mateusz 03        SP 2 Sokołów             53,00               
2. Bieliński Rafał          03        SP Sabnie                    51,50  (51,00)
3. Maciejewski Kacper 03        SP Skrzeszew              51,50  (50,00)
                        
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. SP 2 Sokołów                      27 pkt.
2. SP 1 Sokołów                      22,5
3. SP 4 Sokołów                      16
4. SP Wyrozęby                       10,5
5. SP Sabnie                            7
6. SP Skrzeszew                      4
7. SP Nowa Wieś                    1
8. SP Kożuchów                      -
   SP Kosów L.                       -
   SP Rozbity Kamień              -
   SP Zembrów                        -          
Gimnazja
 
Dziewczęta
100 m
1. Trzcińska Anna            ur. 2002        PG Kosów L.              13,92               
2. Skibniewska Patrycja           02        PG Skibniew               14,78               
3. Replin Monika                                  PG Grochów               15,23               
 
300 m
1. Trzcińska Anna                     02        PG Kosów L.              46,53               
2. Pietrzak Natalia                    00        PG 2 Sokołów             52,81               
3. Protaziuk Laura                    00        PG 1 Sokołów             55,02               
 
800 m
1. Sawicka Karolina                 01        PG 2 Sokołów             3.08,36            
2. Saczuk Wiktoria                   01        PG Sterdyń                  3.13,50            
3. Głozak Matylda                    00        PG 1 Sokołów             3.19,34            
 
Skok w dal
1. Ołowska Gabriela                 01        PG 1 Sokołów             412                  
2.Cimoch Karolina                  00        PG 2 Sokołów             408                  
3. Benedykciuk Natalia           00          PG Sabnie                   384                  
 
Kula 4 kg
1. Iwaniuk Aleksandra              00        PG 2 Sokołów             915                  
2. Sówka Joanna                      01        PG Sterdyń                  875                  
3. Kurach Natalia                     02        PG 2 Sokołów             792                  
 
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. PG 2 Sokołów                     34 pkt.
2. PG 1 Sokołów                     20,5
3. PG Kosów Lacki                 15
4. PG Sterdyń                          12
5. PG Rozbity Kamień            8
6. PG Skibniew                      7,5
7. PG Grochów                        7
8. PG Sabnie                            6
 
Chłopcy
100 m
1. Doliński Bartosz                   00        PG 1 Sokołów             12,58               
2. Błoński Mateusz                   00        PG 2 Sokołów             12,95               
3. Misiek Rafał                         00        PG Sterdyń                  13,18               
 
300 m
1.Wcisłak Kamil                      00        PG 1 Sokołów             41,34               
2.Kurowicki Patryk                 00        PG Kosów L.              42,03               
3. Oleszczuk Dawid                  00        PG Kosów L.              43,45               
 
1500 m
1. Kurowicki Patryk                 00        PG Kosów L.              5.24,78            
2. Tymiński Piotr                      00        PG Kosów L.              5.30,47            
3. Demiańczuk Robert              01        PG 1 Sokołów             5.32,24            
 
Skok w dal
1. Maleszewski Dominik           01        PG Kosów L.              552                  
2. Starzewski Mateusz              00        PG Skrzeszew             539                  
3. Błoński Mateusz                   01        PG 2 Sokołów             522                  
Pchnięcie kulą 5 kg
1. Kazimierczuk Hubert            00        PG Sterdyń                  13,18               
2. Kur Przemysław                   00        PG Sterdyń                  12,70               
3.Wasilewski Łukasz               00        PG Skrzeszew             11,40               
 
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. PG Kosów Lacki                 31 pkt.
2. PG 1 Sokołów                     23
3. PG Sterdyń                          21
4. PG 2 Sokołów                     13
5. PG Skrzeszew                      9
6. PG Rozbity Kamień            7
7. PG Grochów                        3          (3)
8. PG Sabnie                            3          ( 2)
Szkoły Ponadgimnazjalne
 
Dziewczęta
100 m
1. Szkop Magdalena                 I LO Sokołów             14,17               
2. Równa Katarzyna                 ZS nr 1 Sokołów         14,40               
3. Zdanowicz Paulina                ZS nr 1 Sokołów         15,18               
 
400 m
1. Teluk Klaudia                       ZS nr 1 Sokołów         1.12,16            
2. Zdanowicz Paulina                ZS nr 1 Sokołów         1.16,97            
3. Młynarczuk Paulina               I LO Sokołów             1.17,16
 
800 m
1. Koc Weronika                     I LO Sokołów             2.50,16            
2. Nasiłowska Sylwia               ZS nr 1 Sokołów         3.01,31            
3. Hardej Maja                         ZS CKR Sokołów       3.02,80            
 
Skok w dal
1. Teluk Klaudia                       ZS nr 1 Sokołów         481                  
2. Szkop Magdalena                 I LO Sokołów             414                  
3. Zieniewska Karolina             LO Sokołów             412                  
Pchnięcie kulą 4 kg
1. Równa Katarzyna                 ZS nr 1 Sokołów         888                  
2. Jakubiak Klaudia                  ZS CKR Sokołów       860                  
3. Maleszewska Maria              I LO Sokołów             822                  
 
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. ZS nr 1 Sokołów                  48 pkt.
2. I  LO Sokołów                     43
3. ZS CKR Sokołów                19
 
Chłopcy
100 m
1. Duch Wojciech                     I LO Sokołów             12,42               
2. Usciński Mateusz                  ZS nr 1 Sokołów         12,52               
3. Chendoszko Jakub               ZS nr 1 Sokołów         12,95               
 
400 m
1. Trendyk Piotr                       ZS nr 1 Sokołów         1.01,43            
2. Duch Wojciech                     I LO Sokołów             1.01,57            
3. Łęczycki Michał                   ZS CKR Sokołów       1.02,18            
 
1500 m
1.Wyszomierski Grzegorz        ZS CKR Sokołów       5.12,97            
2. Gawryś Damian                    ZS CKR Sokołów       5.18,84            
3. Czajkowski Piotr                  ZS CKR Sokołów       5.20,42            
 
 
Skok w dal
1.Wyszomirski Damian            ZS nr 1 Sokołów         556  (545)       
2.Wyszomierski JakubI LO Sokołów             556  (540)       
3. Bieliński Hubert                    ZS nr 1 Sokołów         547                  
 
Pchnięcie kulą 6 kg
1. Walczak Hubert                   ZS nr 1 Sokołów         11,98               
2. Nowakowski Sebastian        ZS CKR Sokołów       11,96               
3. Kupa Jan                              ZS CKR Sokołów       10,62               
 
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. ZS nr 1 Sokołów                  46 pkt
2. ZS CKR Sokołów                37
3. I  LO Sokołów                     27
 
   Juliusz Nowicki                                                                                                          
 
 
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe