18
2019
2017-03-21

Mini-Olimpiada Osób Niepełnosprawnych OSIR 2017


16 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował imprezę rekreacyjną dla osób niepełnosprawnych z naszego miasta oraz powiatu sokołowskiego.

W Mini-Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych udział wzięło ponad 50 osób skupionych w trzech placówkach : Dom Pomocy Społecznej w Wirowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Sokołów Podlaski oraz Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Sokołowie Podlaskim.

Uczestnicy sprawdzili swoje umiejętnośći w takich konkurencjach jak : mini kręgle, tenis stołowy, strzał do bramki piłką, rzut do kosza piłką, piłkarzyki stołowe, konkurs plastyczny oraz tor przeszkód.
W sprawnym przeprowadzeniu imprezy Mariuszowi Świerkowi pomogli wolontariusze – uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim pod opieką Pani Mileny Nowaszewskiej.
Na wszystkich biorących udział w wydarzeniu czekały pamiątkowe medale i dyplomy, a puchary dla placówek ufundował sokołowski oddział Caritas.
Kolejne etapy Mini-Olimpiady Osób Niepełnosprawnych 2017 odbędą się na pływalni oraz na stadionie miejskim.

Laureaci poszczególnch konkurencji :

Piłkarzyki stołowe :
1. Saczuk Dominik, Nasiłowska Elżbieta
2. Półkośnik Andrzej, Myśliński Tomasz
3. Wyszyński Marcin, Jóźwiak Krzysztof
4. Paprocki Michał, Stasiuk Ewa
5. Chmielak Robert, Baszanowska Bożęna
6. Łukasiewicz Mateusz, Majorczyk Sylwia

Rzuty piłką do kosza :

1. Krawczyk Urszula
2. Zduniak Mariola
3. Oleszczuk Małgorzata

Mini Kręgle :
1. Wrzosek Urszula
2. Gałecka Katarzyna
3. Kurowska Barbara

1. Szczygielski Marek
2. Kotowski Robert
3. Wrzosek Ireneusz

Tenis stołowy :
1. Nasiłowska Elżbieta
2. Borowa Kinga
3. Krawczyk Urszula

1. Matwiejczuk Zdzisław
2. Sadokierski Andrzej
3. Chmielak Robert

Tor przeszkód dla osób na wózkach :

1. Marek Szczygielski
2. Grzegorz Wojtkowski
3. Andrzej Sadokierski
4. Zofia Wielawicka

Strzał piłką do bramki :

1. Wyszyńśki Marcin
2. Gałecki Szymon
3. Uliński Jarosław

Drużynowy tor przeszkód :
1. Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej w Sokołowie Podlaskim.
2. Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Sokołów Podlaski
3. Dom Pomocy Społecznej w Wirowie

Konkurs plastyczny :

- Bielińśki Tomek
- Księżopolski Grzegorz
- Silacka Sylwia
- Kalata Grażyna
- Zielecka Edyta
- Zduniak Marola
- Jackowska Agnieszka
- Harasim Danuta
- Styczewska Ewa
- Pytlak Agnieszka
















« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe