37
2018
2017-12-20

Mikołajkowe Strzelanie dynamiczne w KSS ”SOKÓŁ”


 Sokołowski Klub Strzelectwa Sportowego „SOKÓŁ” zorganizował Mikołajkowe Zawody w konkurencji strzelania dynamicznego. Były to zawody otwarte, w których brali udział zawodnicy nie tylko z sokołowskiego klubu, ale również z siedleckiego klubu „DRAGON” .

W zawodach brało udział 49 strzelców. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji łączonej pistolet-strzelba. Konkurencja polegała na jak najszybszym trafieniu wszystkich celów, najpierw ze strzelby gładkolufowej później pistoletu centralnego zapłonu. W sumie każdy z zawodników oddał po 18 strzałów do tzw. ”poperów”. W konkurencji tej liczył się jak najszybszy czas zestrzelenia wszystkich celów a za nietrafienie każdego z nich doliczane były karne sekundy. Najlepszym zawodnikom zajmowało to mniej niż 30 sekund. Tradycyjnie odbyła się również konkurencja karabin pneumatyczny oraz po raz pierwszy pistolet pneumatyczny (zakupiono do klubu nowe profesjonalne pistolety pneumatyczne).

Dekoracja najlepszych zawodników odbyła się podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków KSS „SOKÓŁ”, które odbyło się 8 grudnia w sali konferencyjnej Starostwa Sokołowskiego.

NAJLEPSI ZAWODNICY W KONKURENCJACH STRZELECKICH:

STRZELANIE DYNAMICZNE (STRZELBA GŁADKOLUFOWA+PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU):
1. Bieliński Jarosław
2. Al Halabi Amir
3. Kondraciuk Piotr

PISTOLET PNEUMATYCZNY:
1. Pawluk Magdalena
2. Kondraciuk Piotr
3. Al Halabi Amir

KARABIN PNEUMATYCZNY:
1. Gawłowski Piotr
2. Pawluk Magdalena
3. Kosowski Waldemar

Zawody sędziowali: sędzia główny Piotr Adamczuk, sędziowie stanowiskowi Artur Pawluk, Piotr Gołocki. Daniel Pomarański. Józef Osipial, Mieczysław Bogaj. Biuro obliczeń Edward Gawłosski.

Piotr Adamczuk
Juliusz Nowicki

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe