17
2020
2018-12-18

Mikołajkowe spotkanie integracyjne


W środę 12 grudnia Szkolne Koło Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokołowie Podlaskim zorganizowało mikołajkowo-świąteczne spotkanie integracyjne z młodzieżą z ZSS im. Jana Pawła II. Dyrektor szkoły, witając gości, podkreślił wartość długoletniej, serdecznej współpracy i dobrych relacji między szkołami.

Gospodarze przygotowali dla gości słodki poczęstunek i prezenty. Nie zabrakło radosnych zabaw integracyjnych, tańców, pląsów oraz śpiewu kolęd przy akompaniamencie ks. Piotra Arbaszewskiego, szkolnego katechety. Podziw wzbudził występ uczniów klasy V zatytułowany „Pantomima świąteczna” oraz gra uczennicy szkoły na akordeonie. Zaangażowanie, życzliwość i otwartość gospodarzy sprawiła, że wszyscy zebrani świetnie się bawili. Na zakończenie spotkania goście podziękowali za udaną zabawę mikołajkową, wręczając okolicznościowe upominki.

Jak zaznaczyła Joanna Turos, pedagog szkolny, to kolejne spotkanie z przyjaciółmi z ZSS pokazuje, jak wiele możemy podarować innym. Niekoniecznie muszą to być rzeczy materialne, o wiele ważniejszy jest czas, uwaga, bycie dla kogoś „tu i teraz”.


 

J.O. 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe