17
2020
2017-12-12

Mikołajkowa wycieczka do Siedlec


Grudzień to magiczny czas. To okres niespodzianek i prezentów, które wprowadzają nas w okres Bożego Narodzenia. 30 listopada 2017 dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Czekanowie oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej dostali już prezent Mikołajkowy – była to wycieczka ufundowana przez rodziców oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Czekanów. Atrakcje czekały na dzieci w Siedlcach.

Pierwszą niespodzianką była wizyta w Brofakturze – restauracji, w której dzieci miały okazję samodzielnie zrobić pizzę. Poznały kolejne etapy powstania tego pysznego przysmaku.

Następny etap wycieczki to zabawa w sali zabaw „Młynek”, w której dzieci mogły spalić zjedzone kalorie, a przy okazji świetnie się bawić. Najważniejszy prezent czekał na dzieci w MOK w Siedlcach – był to występ Pana Sprężynki w wersji „mikołajowej”. Artysta przebrany za Świętego Mikołaja przypomniał dorosłym hity dziecięcych lat, których nowe pokolenie nie zna. Były to hity z repertuaru piosenki dziecięcej, tj. „Szczotka, pasta”, „Najłatwiejsze ciasto w świecie”, „Pada śnieg”, w nowych świątecznych aranżacjach. Dzieci mogły na sali, klaskać, skakać i śpiewać, co dla dzieci było największą atrakcją i widać było, że bardzo im się podobało.

Info / Fot. NSP w Czekanowie

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe