17
2020
2013-09-06

Mieszkaniec Sokołowa zatrzymany za rozbój


 Policjanci zatrzymali mieszkańca Sokołowa, który pobił i skradł pieniądze innemu mężczyźnie. Napastnik był pijany. W organizmie miał blisko 1,8 promila alkoholu.

W sobotę około godz. 19.50, policjanci otrzymali zgłoszenie o bójce dwóch młodych mężczyzn na Szewskim Rynku w Sokołowie Podlaskim. Jak się później okazało, doszło tam do rozboju. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, zatrzymano trzech mężczyzn. Początkowo twierdzili, że nic nie wiedzą o bójce. Jednak po chwili, kiedy pokrzywdzony zgłosił na policję, że został pobity i skradziono mu pieniądze, zmienili zdanie. Pokrzywdzony rozpoznał również wśród mężczyzn napastnika i dwóch pozostałych kolegów, którzy byli jedynie obserwatorami brutalnego przestępstwa. Zmieniła się również pamięć zatrzymanych mężczyzn. Przypomnieli sobie, że ich kolega pobił innego mężczyznę i zabrał mu pieniądze.
Policjanci zatrzymali napastnika. Znaleźli przy nim pieniądze, które zostały odebrane i przekazane pokrzywdzonemu. Mężczyzna był pijany, w organizmie miał blisko 1,8 promila alkoholu. 20-letniemu mężczyźnie za dokonanie rozboju może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
 
asp. szt. S. Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe