17
2020
2018-08-28

Mięśnie w ruch – rzeźbią brzuch


Dobiegła końca realizacja zadania "Mięśnie w ruch – rzeźbią brzuch. Budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Jabłonna Lacka". Na placu za budynkiem Samorządowego Przedszkola zamontowano w ramach projektu 6 podwójnych zestawów urządzeń do ćwiczeń.

Realizacja zadania jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Podlaskiego w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014 – 2020". Dofinansowanie stanowi 90% kosztów kwalifikowanych zadania.

Siłownia na otwartym terenie publicznym to doskonałe miejsce zarówno dla osób młodych i aktywnych, jak i starszych, które cenią zdrowy styl życia. To nie tylko ciekawe miejsce spotkań i integracji, ale interesujący obiekt małej architektury, wpływający na poprawę wizerunku miejscowości.

A oto kilka zalet siłowni na świeżym powietrzu:

- pozytywny wpływ na zdrowie i układ krążenia;
- wzmocnienie kondycji fizycznej i koordynacji;
- dostępność dla każdego (dzieci i ich rodziców, młodzieży, osób starszych, niepełnosprawnych i ludzi z niskimi dochodami);
- poprawa nastroju, wyciszenie wewnętrzne poprzez naturalne otoczenie;
- ułatwienie nawiązywania i utrwalania kontaktów międzyludzkich, a przy odpowiednim doborze ćwiczeń – działanie rehabilitacyjne.

Władze Gminy oraz Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Jabłonna Lacka "Jabłoń" serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do korzystania z siłowni.

Info / Fot: UG Jabłonna Lacka 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe