21
2018
2018-06-14

Memoriał im. Romana Lecyka


Po raz XX rozegrano w Sokołowie Podlaskim Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce. Zawody organizowane na stadionie OSiR przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim miały rekordową obsadę. Brało w nich udział 360 zawodników z 13 szkół podstawowych i trzech ponadpodstawowych. Na zawodach uzyskano wiele bardzo dobrych wyników. Najlepsi otrzymali medale i dyplomy. Puchar ufundowany przez Panią Hannę Lecyk za najlepszy wynik zawodów otrzymał Jakub Woźniak, który przebiegł 300 m w czasie 38, 45 sek.


Wyniki

Szkoły podstawowe

Dziewczęta

60 m
1.Kobylińska Wiktoria SP 1 Sokołów 8,65
2.Gromek Aleksandra SP 4 Sokołów 8,68
3.Szczesniak Zuzanna SP Kosów L. 8,97

600 m
1.Kobylińska Wiktoria SP 1 Sokołów 1.55,39
2.Jurczak Emilia SP 1 Sokołów 1.58,00
3.Kamińska Gabriela SP 4 Sokołów 2.00,42

Skok w dal
1.Jurczak Emilia SP 1 Sokołów 463
2.Krakowska Aleksandra SP 1 Sokołów 423
3.Gromek Aleksandra SP 4 Sokołów 422

Rzut piłeczką palantową
1.Wojtczuk Karolina SP Skrzeszew 42,50
2.Chwedorczuk Kamila SP Wyrozęby 36,50
3.Jenerałek Gabriela SP 1 Sokołów 34,50

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1.SP 1 Sokołów 38 pkt.,
2.SP 4 Sokołów 16,
3.SP Skrzeszew 12,
4.SP Wyrozęby 5,
5.SP 2 Sokołów 5,
6.SP Kosów L. 4,
7.SP Jabłonna Lacka 3, SP Repki 3,
9.SP Rozbity Kamień 2,
10.SP Skrzeszew, SP Sterdyń, SP Nowa Wieś, SP Przywózki

Chłopcy

60 m
1.Giziński Krzysztof SP 2 Sokołów 8,44
2.Supeł Radosław SP Kosów L. 8,55
3.Kozaczuk Jakub SP Nowa Wieś 8,68

1000 m
1.Jurkowski Mateusz SP Kosów L. 3.11.89
2.Kosiorek Wiktor SP 2 Sokołów 3.16,08
3.Brzezik Piotr SP Grochów 3.21,68

Skok w dal
1.Jurkowski Mateusz SP Kosów L. 512
2.Kosiorek Wiktor SP 2 Sokołów 494
3.Kałuski Rafał SP 1 Sokołów 490

Rzut piłeczką palantową
1.Rosochacki Piotr SP 4 Sokołów 53,50
2.Orzeł Bartosz SP Kosów L. 52,50
3.Kiełek Damian SP 1 Sokołów 51,50

Klasyfikacja drużynowa chłopców
1.SP Kosów Lacki 26 pkt.
2.SP 2 Sokołów 16
3.SP 1 Sokołów 15
4.SP 4 Sokołów 10
5.SP Nowa Wieś 6
6.SP Grochów 4
7.SP Jabłonna L. 2
8.SP Repki 1
SP Przywózki 1
10.SP Rozbity Kamień, SP Skrzeszew, SP Wyrozęby, SP Sterdyń

Szkoły Podstawowe z o/ Gimnazjalnymi

Dziewczęta

100 m
1.Poniatowska Anna SP Kosów L. 14,28
2.Lemieszek Zuzanna SP 3 Sokołów 14,29
3.Ambroziak vel Mrozowicz Julia SP 3 Sokołów 14,92

300 m
1.Wicenciak Katarzyna SP Repki 47,85
2.Kosieradzka Patrycja ZS Salezjańskich 48,20
3.Mikołajczuk Emilia SP 6 Sokołów 49,72

800 m
1.Dzikowska Mariola SP 3 Sokołów 2.47,88
2.Zalewska Julia ZS Salezjańskich 2.48,74
3.Niemierka Justyna SP 6 Sokołów 2.50,07

Skok w dal
1.Jurczak Marta ZS Salezjańskich 476
2.Krasuska Zuzanna SP 1 Sokołów 439
3.Ignaciuk Wiktoria SP Sterdyń 438 /412/

Pchnięcie kulą 3 kg
1.Dudek Katarzyna SP Skrzeszew 940
2.Kur Monika SP Sterdyń 888
3.Gałecka Monika SP Wyrozęby 830

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1.SP 3 Sokołów 26 pkt.
2.ZS Salezjańskich 20
3.SP Repki 12
4.SP Sterdyń 12
5.SP 6 Sokołów 11
6.SP Skrzeszew 7
SP Kosów Lacki 7
8.SP 1 Sokołów 6
9.SP Grochów 5
10.SP Wyrozęby 4
11.SP Jabłonna Lacka, SP Rozbity Kamień, SP Przywózki

Chłopcy

100 m
1.Trusiak Maciej SP 6 Sokołów 12,13
2.Woźniak Jakub SP 6 Sokołów 12,14
3.Badura Michał SP Kosów L. 12,32

300 m
1.Woźniak Jakub SP 6 Sokołów 38,45
2.Olszewski Michał SP Kosów L. 39,74
3.Doliński Radosław SP 6 Sokołów 40,88

1500 m
1.Wyszomirski Bartosz SP 6 Sokołów 5.25,38
2.Kożuchowski Piotr ZS Salezjańskich 5.25,60
3.Zalewski Jakub SP Kosów L. 5.28,88

Skok w dal
1.Czarkowski Mateusz SP 6 Sokołów 541
2.Księżopolski Kamil SP Repki 535
3.Poniatowski Michał SP Kosów L. 521

Pchnięcie kulą 5 kg
1.Jóźwiak Maciej SP Sterdyń 12,45
2.Włodarczyk Cezary SP Skrzeszew 10,17
3.Rytel Przemysław SP Rozbity Kam. 10,09

Klasyfikacja drużynowa chłopców
1.SP 6 Sokołów 42 pkt.
2.SP Kosów Lacki 28
3.ZS Salezjańskich 12
4.SP Sterdyń 11
5.SP Repki 6
6.SP Skrzeszew 5
7.SP Rozbity Kamień 4
8.SP Grochów 1
SP Jabłonna Lacka 1
10.SP Wyrozęby, SP 1 Sokołów 

Szkoły ponadpodstawowe

Dziewczęta

100 m
1.Równa Katarzyna ZS nr 1 Sokołów 13,53
2.Iwaniuk Aleksandra I LO Sokołów 14,39
3.Pingwara Magdalena ZS nr 1 Sokołów 14,48

400 m
1.Sawicka Karolina ZS nr 1 Sokołów 1.10,26
2.Chmiel Marta I LO Sokołów 1.13,55
3.Hardej Maja ZS CKR Sokołów 1.15,69

800 m
1.Sawicka Karolina ZS nr 1 Sokołów 2.54,13
2.Hardej Maja ZS CKR Sokołów 2.58,00
3.Jedlińska Julia I LO Sokołów 3.01,49

Skok w dal
1.Czarnocka Aleksandra ZS CKR Sokołów 428 /425/
2.Antoniak Milena ZS nr 1 Sokołów 428 /424/
3.Głozak Julia ZS nr 1 Sokołów 414 /411/

Pchnięcie kula 4 kg
1.Iwaniuk Aleksandra I LO Sokołów 9,51
2.Sówka Joanna ZS CKR Sokołów 8,78
3.Trzcińska Magdalena ZS CKR Sokołów 7,96

Klasyfikacje drużynowa dziewcząt
1.ZS nr 1 Sokołów 39 pkt.
2.I LO Sokołów 38
3.ZS CKR Sokołów 33

Chłopcy

100 m
1.Zieliński Daniel ZS nr 1 Sokołów 12,15
2.Praski Mateusz ZS nr 1 Sokołów 12,22
3.Misiek Rafał ZS nr 1 Sokołów 12,23

400 m
1.Uściński Mateusz ZS nr 1 Sokołów 56,85
2.Wcisłak Kamil I LO Sokołów 57,43
3.Buczyński Kacper ZS CKR Sokołów 58,53

1500 m
1.Kurowicki Patryk I LO Sokołów 4.56,92
2.Chechłowski Mateusz I LO Sokołów 4.56,93
3.Sadłowski Łukasz I LO Sokołów 5.00,66

Skok w dal
1.Uściński Mateusz ZS nr 1 Sokołów 615
2.Dziewulski Kamil ZS nr 1 Sokołów 590
3.Śladowski Daniel ZS CKR Sokołów 567

Pchnięcie kulą 6 kg
1.Kzimierczuk Hubert ZS CKR Sokołów 13,80
2.Nowakowski Sebastian ZS CKR Sokołów 12,66
3.Kur Przemysław ZS nr 1 Sokołów 12,02

Klasyfikacje drużynowa chłopców
1.ZS nr 1 Sokołów 51 pkt.
2.I LO Sokołów 31
3.ZS CKR Sokołów 26

Juliusz Nowicki  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe