2
2020
2014-09-29

Medale, życzenia i tort


21 małżeństw z Sokołowa Podlaskiego obchodzi w tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji zaproszono ich ich w czwartkowe popołudnie (25 września) do sali konferencyjnej sokołowskiego magistratu.

Uroczystość Złotych Godów rozpoczęła kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego w Sokołowie, Małgorzata Olędzka. 
- Przeżyliście razem 50 lat. Przez ten czas nie brakowało szczęścia, sukcesów i radosnych chwil; nie brakowało również porażek, rozczarowań i łez. Jednak idąc razem, okazaliście się silni - mówiła na powitanie, życząc wszystkim parom udanego dalszego współżycia, zrealizowania wszystkich marzeń i planów, a także zdrowia i szczęścia. 
 
Następnie burmistrz Sokołowa Bogusław Karakula przekazał parom  medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznawane przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, listy gratulacyjne oraz bukiety pięknych kwiatów. 
Burmistrz powiedział, że jego małżeństwo trwa 34 lata. - Brakuje mi jeszcze szesnastu. Mam nadzieję, że doczekam się takiego dnia w swoim życiu - mówił włodarz. 
 
Po części oficjalnej przyszedł czas na odśpiewanie "100 lat", toast szampanem, pyszny tort oraz rozmowy przy kawie. 
Oto nazwiska par: Zofia i Stanisław Celińscy, Danuta i Edmund Jadczukowie, Teresa i Stanisław Krasnodębscy, Alina i Antoni Lipińscy, Jadwiga i Ludwik Litewiccy, Zofia i Aleksander Ludwiniak, Janina i Mieczysław Malinowscy, Czesława i Stanisław Mateusiak, Elżbieta i Józef Niemirka, Stefania i Remigiusz Piechowiak, Irena i Leszek Piotrowscy, Krystyna i Jan Piotrowscy, Wanda i Alfred Romańczuk, Anna i Waldemar Rybińscy, Halina i Mirosław Rzymscy, Halina i Henryk Skibniewscy, Stanisława i Zdzisław Solka, Wiesława i Jerzy Tolaccy, Stanisława i Jan Wierzbiccy, Anna i Kazimierz Zatkalik, Jadwiga i Ludwik Żałobka.
 
KW

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Dziękujemy za spostrzegawczość, a panią Czesławę przepraszamy za błąd :-)

Redakcja
2014-09-29 14:27:11

Czesław i Stanisław Mateusiak, ojjojoj czy tak było naprawdę :)


2014-09-29 13:46:44
Strona 1/1


Dane kontaktowe