17
2020
2013-05-22

Medale dla policjantów


Dwóch policjantów zostało odznaczonych medalami za zasługi dla pożarnictwa. Uroczysta dekoracja odbyła się podczas uroczystości Święta Strażaka. Policjanci zostali odznaczeni za udział w akcji ratowania osób niepełnosprawnych z płonącego autobusu.

W 17.05 w strażnicy Państwowej Straży Pożarnej, podczas uroczystej zbiórki z okazji Święta Strażaka, odznaczenia - brązowe medale za zasługi dla pożarnictwa otrzymali mł.asp. Krzysztof Ciach oraz sierż.szt. Łukasz Mątkiewicz. Medale zostały wręczone przez Krystynę Mikołajczuk-Bohowicz – przedstawiciela Zarządu Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej st.bryg. Romana Malinowskiego.

Policjanci otrzymali odznaczenia za akcję, podczas której ugasili autobus przewożący blisko 40 osób niepełnosprawnych, a następnie wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Repkach oraz Państwowej Straży Pożarnej z Sokołowa Podlaskiego ewakuowali pasażerów w bezpieczne miejsce. Szybka, wspólna akcja policjantów i strażaków zapobiegła tragedii, która gdyby nie mundurowi mogła by się wydarzyć.Oficer Prasowy

KPP Sokołów Podlaski

asp.szt. Sławomir Tomaszewski

 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Tak dla przyzwoitości moglibyście podać,że autobus ugasił kierowca a policjanci nawet palcem nie kiwnęli,podobnie jak przy ewakuacji.

bohaterowie hehe
2013-10-25 17:28:03
Strona 1/1


Dane kontaktowe