17
2020
2013-04-22

Mazowiecka Micha Szlachecka


19 marca w Pałacu w Patrykozach odbyło się seminarium „Partnerstwo lokalne na rzecz rozwoju turystyki”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Na spotkaniu zaprezentowano ideę partnerstwa lokalnego oraz podsumowano dotychczasowe działalności na przykładzie Partnerstwa na rzecz produktu turystycznego – Szlaku Kulinarnego „Mazowiecka Micha Szlachecka”. Szlak został utworzony przez trzy obiekty położone na Wschodnim Mazowszu: Restauracja „Zaścianek Polski” z Siedlce, Retro Skibniew i Dwór Mościbrody, a po kilku miesiącach dołączyli także: Pałac Patrykozy – perełka architektoniczna na Mazowszu, zabytkowa Gorzelnia Chopin w Krzesku, Choco-Fruit w Mordach i Piekarnia Ratuszowa z Siedlec. Na owym szlaku można spędzić ciekawie czas, korzystając z różnych atrakcji oraz kosztując potraw regionalnych i nalewek własnego wyrobu.
Na zakończenie seminarium wszystkich uczestników i gości zaproszono na uroczystą kolację z potrawami Szlaku Kulinarnego „Mazowiecka Micha Szlachecka”.

(I)

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Najgorsza piekarnia w Siedlcach.Właściciel podły liczy się pieniądz a nie człowiek , obsługa to same pustaki ,księgowa jego to zwykła kurewka podli ludzie tam są ,drożyzna .nie polecam tej piekarnii.

jak jhsede
2015-02-09 19:50:42
Strona 1/1


Dane kontaktowe