29
2022
2013-04-26

"Market Roku 2013" dla Topazu


Sklep Topaz z Sokołowa Podlaskiego, mieszczący się przy ul. Piłsudskiego 24, został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu „Market Roku 2013”. To bardzo ważna handlowa nagroda i prestiżowy sukces, zwłaszcza że w konkursie startowały sieci i sklepy z całego kraju. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas spotkania w warszawskim hotelu Novotel, które odbyło się w środę 17 kwietnia.
Konkurs ten jest jednym z najważniejszych wydarzeń handlowych, a wzięły w nim udział niemal wszystkie liczące się polskie i zagraniczne sieci spożywcze. W wyniku selekcji, do finału zakwalifikowało się 20 placówek spożywczych w czterech formatach: małe sklepy (do 100 mkw.), średnie sklepy (101-250 mkw.), duże sklepy (251-800 mkw.) oraz placówki wielkopowierzchniowe (pow. 800 mkw.). Do wszystkich finalistów dotarli dziennikarze „Wiadomości Handlowych”, którzy na miejscu rozmawiali z właścicielami, kierownictwem i pracownikami, robili zdjęcia oraz kręcili krótkie filmy. Na podstawie tak przygotowanego materiału jury złożone z ekspertów branży handlowej wybrało zwycięzców. Oceniano m.in. organizację placówek handlowych, ich ofertę, obsługę, wyniki finansowe i kondycję na tle konkurencji. Decyzją komisji konkursowej, w której zasiadały m.in. czołowe postaci z grona producentów żywności, sokołowski Topaz uzyskał I miejsce w kategorii „Sklep wielkopowierzchniowy”.
Na podium w konkursie organizowanym przez magazyn „Wiadomości Handlowe” sieć Zbigniewa Paczóskiego stanęła nie pierwszy raz. Dwa lata temu tytuł Market Roku uzyskał sklep Topaz z Mińska Mazowieckiego (ul. Targowa 1), a rok temu sklep z Węgrowa (ul. Żeromskiego 21) znalazł się w ścisłej piątce finalistów i otrzymał honorowe wyróżnienie.
Kolejne już zwycięstwo sieci Topaz to precedensowe wydarzenie w tym branżowym konkursie. Zwłaszcza, że placówki handlowe były oceniane „na żywo”, organizatorzy odwiedzili mnóstwo sklepów w całym kraju. Jak się okazuje, markety gwarantujące najlepszą jakość znajdują się właśnie w naszym regionie. I są to sklepy pod szyldem Topaz.
Otrzymana nagroda ma też charakter symboliczny i jest swoistym ukoronowaniem działalności Zbigniewa Paczóskiego - w tym roku Topaz obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji sieć organizuje dla Klientów specjalne jubileuszowe promocje, a także urodzinową loterię konsumencką, której finałem będzie wielka impreza plenerowa  z udziałem gwiazd 6 lipca w Siedlcach. Na siedleckich Błoniach wystąpi Oceana, Perfect i Weekend.

Opr. JO

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe