17
2020
2011-02-02

Marian Zalewski na Wójta Roku 2010!


Włodarz Sterdyni Marian Zalewski jest kandydatem na „Wójta Roku 2010”. Znalazł się w finałowej dziesiątce, która kandyduje do tego tytułu.

Redakcja Programu 1 Telewizji Polskiej ogłosiła konkurs na „Wójta roku” już po raz dziesiąty. Wyłania on samorządowca, który w minionym roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy. Kandydaturę Mariana Zalewskiego zgłosiła Ochotnicza Straż Pożarna w Mursach.
W wtorek 1 lutego kapituła konkursu wyłoniła z grona zgłoszonych kandydatów dziesięciu najlepszych wójtów. Finaliści konkursu wezmą udział w nagraniach filmów promujących sylwetki pretendentów do tytułu. Od 6 lutego do 1 marca wizytówki każdej z tych osób wyemituje telewizja. Do każdego nazwiska jest przypisany numer telefonu, na który można wysyłać SMS-y – głosowanie odbywa się wyłącznie tą drogą.
Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród zaplanowano na 5 marca  w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie.
Tytuł „Wójta Roku 2005” zdobyła Krystyna Mikołajczuk-Bohowicz, wójt gminy Repki w powiecie sokołowskim.
TEKST/FOT. B. GONTARZ

« wróć | komentarze [9]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Powinna się Pani Magda podpisać raczej "komentarz sponsorowany". Hala sportowa powinna powstać przy szkole - nie jest a dzieciaki ganiają po zajęciach z hali do szkoły i ... mamy gotową absencje w szkole. Nowe samochody dla straży są... w OSP tej którą Pan Wójt mocno sponsoruje a która zgłosiła Pana Wójta do tytułu Wójta Roku. Dziwny zbieg okoliczności. Zależność znacznie prostrza - daję kasę mam poparcie. Drogi - zapraszamy można sie przekonać że te dojazdowe na pola niektórych radnych są lepsze od tych z których korzysta wiekszość mieszkańców. Dziwne że zawsze powstają przed wyborami ??? Wtedy widać ruch w "interesie". Pani Gontarz i to co pisze... - zachecam do zerknięcia w historię opisywania poczynań Pana Wójta, wtedy sie Pani Magda przekona w jakim tonie są pisane i jak bardzo pod pewne osoby. Polecam. Podział w społeczeństwie był bardzo widoczny w trakcie wyborów, świadczy to tylko o tym że część widzi co jest nie tak inni nie widzą lub nie chcą widzieć. Jako mieszkaniec przynajmniej wiem jak to wszystko wygląda z innej pozycji. Jabłonna jest blisko ale jednak zbyt daleko na ocenę problemów tej gminy.

Perfidny -Anonim.
2011-02-23 15:22:38

Dziwią mnie niezmiernie krytyczne komentarze wobec kandydata ze Sterdyni. Jestem mieszkanką sąsiedniej gminy i z pewną zazdrością widzę co robią wójtowie z Repek i Sterdyni. Nowe drogi, samochody dla straży, piękna szkoła z halą sportową... A ludzie zamiast to docenić - opluwają. Ci co narzekają - pewnie zadowoleni byliby gdyby mieli dziurawe drogi i dziadostwo na każdym kroku. Taka mentalność - zgnoić kogoś, kto jest dobry, odkuć się za swoje kompleksy, zamiast pracować - tylko krytykować i narzekać. Odczepcie się od wójta i od p. Gontarz. Ona w przeciwieństwie do odważnych anonimów - podpisuje swoje teksty i pisze dużo interesujących rzeczy. Ciekawe, czy jakby w Sterdyni zamiast wójta Zalewskiego wygrała jego rywalka, teraz mieszkańcy nie pluliby sobie w brodę. My tak mamy w Jabłonnie. Dopiero po wyborach ludzie oczy otworzyli i zobaczyli, kogo na wójta wybrali!!!!

Magda z Jabłonny
2011-02-19 12:37:25

PĘKAM ZE ŚMIECHU - WÓJT ROKU - WIELKA KPINA !!!

Parafianka
2011-02-18 22:18:22

Najlepiej sypać "pochlebstwami" z rękawa w kierunku osoby którą się zna i z którą ma się "niepisaną" umowę. Pani Gontarz nie jeden raz dała się poznać jako osoba pisząca "pod kogoś" , zwłaszcza pod Pana wójta. Proszę sprawdzić czy jako jedyny wójt w powiecie nie dołożył do tomografu dla szpitala ? Czyż to nie jest wstyd ?

anonimowy-kolorowy
2011-02-09 11:02:47

niech admin nie wypisuje glupot,to nie komuna i mozna miec wlasne zdanie,jakos nie zauwazylam by ktos tutaj rzucal oskarzeniami,ale fakt faktem moga one kolec w oczy pana wojta poniewaz nie sa dla niego pochlebne,chyba na sile jeszcze nikogo lubic nie trzeba,czy w sokolowie nie wylezliscie jeszcze z prl i nalezy komentowac tylko pochlebstwa ?

??????????
2011-02-09 01:57:57

Komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem nie będą publikowane. Jeśli ktoś jest tak odważny i rzuca oskarżeniami jak z rękawa - proszę przesłać maila z treścią komentarza na adres redakcja@wiescisokolowskie.pl, wraz ze swoim nazwiskiem i numerem telefonu kontaktowego (dla sprawdzenia tożsamości). Taki komentarz, po potwierdzeniu personaliów nadawcy, opublikujemy - ale z imieniem i nazwiskiem autora.

ADMIN
2011-02-08 23:34:40

Jeżeli ktoś piastuje stanowisko od 1998r., to od razu coś mi tu śmierdzi. Nie wierzę, że przez lata taki ktoś nie nawywijał. Zmiany co kilka lat są wskazane choćby dla dobra demokracji, aby oczyścić atmosferę. Po wtóre, gdy czytam, iż p.Zalewski został nominowany przez Strażaków, to również wszystko rozumiem. Przed każdymi wyborami, jak nie nowy wóz, to inny gadżet i można oczy mydlić lokalnemu społeczeństwu. Znam tereny Sterdyni, bo to ładna gmina. Jednak dużo też słyszałem na temat zarządzania tam. W przeciwieństwie do zasłużonej wygranej dla pani wójt gminy Repki, tym razem mam nadzieję, że nikt nabrać się nie da.

ken-i-barbie
2011-02-07 21:57:26

Pani Bożena Gontarz Redaktor Naczelny "Wieści Sokołowskie" Zwracam się niniejszym w sprawie formalnej. Otóż "włodarzem" gminy Sterdyń jest Czesław Marian Zalewski a nie Marian Zalewski. Pan Marian Zalewski jest wójtem gminy Szczurowa w województwie małopolskim, który jest w ścisłym finale kandydatów na "Wójta roku 2010". Może Pani Redaktor jest zauroczona osobą Czesława Mariana Zalewskiego ale w takich sytuacjach trzeba być precyzyjnym i podawać prawidłowe dane personalne gdyż przekręcanie personaliów może być obraźliwe dla danej osoby. Zresztą taki stan rzeczy powtarz się stale w gazecie przez Panią redagowanej. Z wyrazami szacunku Paweł Łada


2011-02-04 21:59:55

:-)

ja
2011-02-03 18:00:55
Strona 1/1


Dane kontaktowe