24
2019
2019-02-19

Maraton Walentynkowy w SOK


W sobotę 16 lutego 2019 r. w Kinie „Sokół” odbyła się kolejna edycja Maratonu Walentynkowego. Uczestnicy obejrzeli dwie znakomite polskie komedie i wzięli udział w licznych konkursach z nagrodami. Oprócz tego czekał na nich poczęstunek i lampka wina.

Tegoroczny repertuar Maratonu Walentynkowego był wyjątkowy. Na wielkim ekranie wyświetlono "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" w reż. Kordiana Piwowarskiego. Znakomity seqel dwóch poprzednich części opowiadający perypetie Kasi Zawady to pozycja obowiązkowa na liście każdego miłośnika polskiej komedii. Znakomite role Ewy Kasprzyk, Zdzisława Wardejna czy Katarzyny Łaniewskiej to gwarancja niezapomnianych przeżyć i ogromnej dawki dobrego humoru.

Zaraz po "Koglu Moglu" na ekranie wyświetlono "Planetę Singli 3". Miłosne perypetie Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) zjednały sobie polską publiczność już od pierwszej części. W ostatniej produkcji twórcy zaserwowali zabawne zderzenie wielkomiejskiego życia ze spokojną sielankową wiejską rzeczywistością.

W trakcie trwania Maratonu Walentykowego zaproszono publiczność do uczestnictwa w licznych konkursach, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało!

Tradycyjnie na wszystkich zakochanych czekał poczęstunek oraz symboliczna lampka wina.

Kolejny Maraton już 8 marca! Podczas "Kina w szpilkach" na ekranie pojawią się "Kobiety Mafii 2" w reż. Patryka Vegi oraz komedia romantyczna "Całe szczęście" w reż. Tomasza Koneckiego. Oprócz tego dla pań przygotowano spotkanie ze specjalistami w tematyce zdrowia i urody. Już dziś serdecznie zapraszamy na spotkanie.
Katarzyna Dybowska 
Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe