25
2019
2018-02-12

Małżeńskie Walentynki


W niedzielę 11 lutego w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyło się niezwykłe spotkanie. Domowy Kościół, Rada Rodziców Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim, Sokołowski Ośrodek Kultury zorganizowali Małżeńskie Walentynki, czyli projekcję filmu "Przez śmiech do lepszego małżeństwa" oraz kilka słów o ważnych sprawach.

Przybyłych gości powiał Dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Marcin Celiński. Następnie głos zabrał ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej ks. biskup Tadeusz Pikus, który w humorystyczny sposób udzielił małżonkom porad dotyczących udanego małżeństwa. Nie obyło się bez świątecznych życzeń. Biskup życzył wszystkim zgromadzonym miłości, wytrwałości oraz wyrozumiałości względem swojego partnera.

Następne swoje słowo do zgromadzonych par skierowali przedstawiciele Domowego Kościoła - Agnieszka i Grzegorz Pawelec, którzy przedstawili ideę stowarzyszenia. Kolejnym punktem programu był film z prelekcji pastora Marka Gungora. Praktyczne, zaskakujące, a przede wszystkim niezwykle zabawne porady duchownego wywoływały co chwila salwy śmiechu na sali kinowej.

Mark, twórca popularnego seminarium "Przez śmiech do lepszego małżeństwa" przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe ich zastosowanie.

Po projekcji filmu wszystkie małżeństwa zostały zaproszone do Galerii DOM na wspólną rozmowę przy herbacie i słodkościach.Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe