24
2019
2017-02-25

"Łamigłówki mądrej sówki"


Na podsumowanie I semestru roku szkolnego w Zespole Szkół w Jabłonnie odbył się konkurs logopedyczny "Łamigłówki mądrej sówki".
W konkursie udział wzięło 15 uczniów z klas I-III. Ich zadaniem było m.in. powtórzenie po logopedzie wyrazów z głoskami, które uczniowie utrwalają, wyłowienie rybek z głoską [sz] lub [s], powtórzenie zdania po logopedzie ze wskazaniem odpowiednich obrazków. Uczniowie musieli też zmierzyć się z grą półki logopedyczne, która wywołała wiele emocji nie tylko wśród graczy, ale też wśród widowni.
Punktami w konkursie były kolorowe sowy, które uczniowie przyklejali na swoje papierowe drzewa.

Najwięcej sówek - punktów zdobyła klasa IIIa w składzie: Tomek Protaziuk, Ania Ładziak i Krystian Kaniewski i to oni zajęli I miejsce w konkursie. II miejsce przypadło reprezentacji klasy I: Michałowi Tarkowskiemu, Michałowi Stankiewiczowi i Krzysiowi Głogowskiemu, a III miejsce Magdzie Niemirka, Bartkowi Niemirka i Karolowi Steczkowskiemu z klasy IIIb. Pozostałe 2 drużyny w składzie: Adrian Byszewski, Jakub Korczeniewski, Szymon Kożuchowski, Jakub Koc, Ola Bujalska i Sebastian Zawadzki zajęły IV miejsce.
Logopeda, pani Anna Kożuchowska-Kurylak wręczyła też dyplomy dzieciom, które zakończyły terapię logopedyczną: Michałowi Stankiewiczowi, Oliwi Koc, Sebastianowi Chmielowi, Jakubowi Remiszewskiemu i Hubertowi Czapskiemu.
Konkurs przygotowała i przeprowadziła logopedka, pani Anna Kozuchowska-Kurylak.


 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe