17
2020
2018-08-21

Kulturalnych spotkań ciąg dalszy...


10 i 17 sierpnia odbyły się dwa kolejne spotkania na Trawniku Coolturalnym przy Sokołowskim Ośrodku Kultury. Nie zabrakło wspólnej zabawy, śpiewu oraz tańców. Na porcję niezapomnianych wrażeń mogli liczyć również miłośnicy kina.

10 sierpnia gościem Herbatki dla Seniora był Zespół Wokalny "Radość" z Radomyśli. Ze względu na warunki pogodowe koncert przeniesiono do Galerii DOM. Deszcz jednak nie wpłynął na humory sokołowskich seniorów, którzy jak zwykle królowali na parkiecie. Koncert z cyklu Wieczorową Porą niestety został odwołany...

Wieczorem w sali kinowej wyświetlona została kultowa polska komedia "Nie lubię poniedziałków". Widzowie z szerokim uśmiechem (a niektórzy z sentymentem) przypomnieli sobie wyjątkową rzeczywistość PRL-u.

17 sierpnia seniorów zabawiał zespół Sokołowscy Bardowie z gościem specjalnym - Danutą Kalinowską, która tradycyjnie poprawiała humory barwnymi anegdotami i dowcipami.

Podczas wieczornego koncertu na scenie zaprezentowała się ponownie Sandra Bazylczuk, lecz tym razem w towarzystwie znakomitego basisty Pawła Woźniaka.

Zakończeniem wieczoru był przezabawny film w reż. Freda Cavayé "Dusigrosz", opowiadający o perypetiach słynącego ze swojego skąpstwa Fransoisa.


Oprac. Katarzyna Dybowska 
Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe