17
2020
2018-07-24

Kultowo na Trawniku Coolturalnym


W piątek 19 lipca pogoda dopisała, więc atrakcje cotygodniowego Trawnika Coolturalnego mogły przebiegać bez przeszkód.

Tradycyjnie o godzinie 17 rozpoczęła się Herbatka dla Seniora - wystąpił zespół Złote Lata, były też smaczne przekąski przygotowane przez seniorów i tańce. Frekwencja dopisała, a nasi seniorzy jak co tydzień udowodnili, że mają niespożytą energię i chęć do wspólnej zabawy.

O godzinie 20 rozpoczął się kolejny koncert z cyklu „Wieczorową porą”. Liczni słuchacze oklaskiwali kultowe piosenki z „krainy łagodności" w wykonaniu utalentowanego muzycznie rodzeństwa - Anny Marii Maliszewskiej i Michała Ostromeckiego. Można było usłyszeć utwory z repertuaru między innymi Grzegorza Turnaua, zespołów Stare Dobre Małżeństwo i Wolna Grupa Bukowina.

Zaś o godzinie 21 na ekranie w Plenerowym Kinie Letnim pojawił się kultowy „Rejs”, jedna z najinteligentniejszych polskich komedii z 1970 roku, z niepowtarzalnymi osobowościami polskiego kina: Janem Himilsbachem i Zdzisławem Maklakiewiczem.

W kolejne piątkowe popołudnia i wieczory Sokołowski Ośrodek Kultury zaprasza do korzystania z bogatej oferty Trawnika Coolturalnego. Okazji do zabawy, wzruszeń i artystycznych przeżyć na pewno nie zabraknie.


J.O. 
Fot. J.O., SOK

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Pomysł bardzo fajny, ale filmy fatalne. Po występach nie ma po co zostawać.


2018-07-24 13:28:43
Strona 1/1


Dane kontaktowe