6
2020
2015-04-15

Które strony są zablokowane?


- W szpitalu pracownicy powinni pracować - mówi dyrektor szpitala Ewa Wojciechowska.

Na ostatnim posiedzeniu rady powiatu radny opozycyjny Ryszard Domański (PiS) skierował do dyrekcji szpitala dość nietypowe pytanie. - Czy prawdą jest, że w szpitalnych komputerach zablokowane zostały niektóre strony internetowe?
 
- Tak, oczywiście - odpowiedziała dyrektor Ewa Wojciechowska. - Wszystkie strony pozamerytoryczne zostały zablokowane już ponad roku temu. W wielu instytucjach tak jest. 
 
- Czy zablokowane zostały również strony internetowe prasy lokalnej oraz dotyczące kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy? - drążył Ryszard Domański.
 
- A czy prasa lokalna jest tematem do dyskusji w czasie pracy? - odpowiedziała pytająco Ewa Wojciechowska.
Dyrektor nie rozumiała, z jakiej racji radny zadaje takie pytania. - Informatyk zajął się blokowaniem stron internetowych. Nie wskazywałam palcem, które  mają zostać zablokowane. Z tego co wiem, wszystkie pozamerytoryczne. W pracy pracownicy mają przecież pracować - skwitowała dyrektor.
 
Radny Domański zwrócił jednak uwagę, że strony internetowe kandydatów na prezydenta nie są zablokowane. Wyjątkiem jest oczywiście Andrzej Duda, który kandyduje z PiS-u. Czyżby zatem dyrekcja kierowała się przesłankami politycznymi? - snuje Ryszard Domański. 
 
KW

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Ludzie weście się za pracę,to jest tak żałosne,że aż przykro to czytać..za co w końcu Wy macie płacone???..idzcie wszyscy na bezrobocie i tam zacznijcie przeglądać sobie zapisy w internecie-a ludziom ktorzy chca pracować -zostawcie swoje miejsca pracy...PRACA TO NIE POLITYKA!!!!

Mieszkanka
2015-04-16 08:43:47

te konentarze sa nie fair

asna olewa
2015-04-15 21:24:28

A to Ci agitator Dudy za mało dostał w dudy

Dudek
2015-04-15 15:34:58

Hmmm,Ryszard Domański i wszystko ! Zabawne ;)

bebek
2015-04-15 15:08:12
Strona 1/1


Dane kontaktowe