17
2020
2015-06-01

Które drogi są najpilniejsze?


Samorządowcy z powiatu sokołowskiego debatowali o drogach. Było kulturalnie i grzecznie, ale... nie zabrakło oczywiście emocji i słów krytyki.

Długo zapowiadana debata odbyła się w poprzedni poniedziałek, 25 maja. Wójtowie i burmistrzowie z całego powiatu, a także radni z poszczególnych gmin spotkali się w sali konferencyjnej sokołowskiego starostwa. Organizator debaty - starosta Leszek Iwaniuk - na wstępie podkreślał, iż powiat jest właścicielem 472 km dróg, a więc ciężko od razu wszystkie wyremontować. Przypomniał także iż w poprzedniej kadencji samorządowej udało się wyremontować aż 56 km dróg powiatowych i 6 km chodników. Potem głos zabrał kierownik wydziału dróg z sokołowskiego starostwa, Daniel Szewczak. W formie prezentacji przedstawił te drogi, które zdaniem powiatu powinny zostać wyremontowane jak najszybciej.
 
KTÓRE NAJPILNIEJSZE?
Zarząd powiatu w kwietniu i maju objechał wszystkie drogi, które podlegają pod starostwo. Razem z władzami powiatu w tych objazdach uczestniczyli wójtowie z poszczególnych gmin. Jaki efekt? Samorządowcy wybrali te drogi, które powinny zostać wyremontowane jak najszybciej [...]

Cały tekst w najbliższym papierowym numerze.
KW

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Aby tylko remont oznaczał remont, a nie wsypaniu żwiru na dziurę i przyklepanie gumiakiem ch..ra jasna.

Sokołowszczak
2015-06-03 12:27:37

A to chodzi o remont drogi, czy przylanie asfaltem.

kit
2015-06-02 09:31:39

I przemówił zacny... z PSLu

kit
2015-06-02 09:29:21
Strona 1/1


Dane kontaktowe