11
2020
2018-06-26

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…


Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie informacji o sprawcach zniszczenia koszy ulicznych ustawionych w Parku Ogińskiego przy ul. Lipowej.

Na terenie Miasta zaczęto prace związane z wymianą starych, betonowych koszy ulicznych na nowe, estetyczne kosze wykonane z tworzywa sztucznego.

Zostały one ustawione m.in. w Parku Ogińskiego przy ul. Lipowej. Niestety wzbudziły zainteresowanie nie tylko mieszkańców korzystających ze skwerów i zieleńców ale także zwykłych wandali i chuliganów.

Najprawdopodobniej w nocy z 15 na 16 czerwca b.r. próbowano podpalić trzy kosze. Są one wykonane z niepalnego tworzywa, jednak pod wpływem ognia uległy częściowemu stopieniu i zostały trwale uszkodzone.

Zwracamy się z prośbą do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub mogą mieć informacje, które pozwolą na zidentyfikowanie sprawców o poinformowanie Policji lub pracowników Urzędu Miasta. Postarajmy się wspólnie zadbać o nasze otoczenie i nie bądźmy obojętni wobec aktów wandalizmu.

Info / Fot: UM Sokołów Podlaski 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe