32
2019
2010-11-26

Kto został radnym w Twojej gminie?


Prezentujemy nazwiska radnych, którzy przez najbliższe cztery lata zasiadać będą w radach w poszczególnych miastach i gminach powiatu sokołowskiego.

MIASTO SOKOŁÓW PODLASKI
KWW Bogusława Karakuli:
1. Krzysztof Rybak
2. Marek Milik
3. Ewa Lipka
4. Roman Brochocki
5. Grzegorz Plichta
6. Jan Rosochacki
7. Waldemar Hardej
8. Waldemar Połóg

KWW Włodzimierza Tomczuka
9. Andrzej Wąsowski,
10. Katarzyna Rudnicka i
11. Piotr Sikorski.

KW Platformy Obywatelskiej:
12. Krystyna Matysiak
13. Tomasz Nowotniak

KWW „Z ludźmi - dla ludzi"
14. Marek Florczuk.

KWW „Nasze Osiedle"
15. Zygmunt Wycech.

BIELANY
1. Renata Anna Kalicka
2. Waldemar Żółkowski
3. Bogdan Chojecki
4. Jerzy Chmielewski
5. Krzysztof Księżopolski
6. Józef Rozbicki
7. Ireneusz Błoński
8. Jolanta Buzuk
9. Stanisław Ruciński
10. Mirosław Księżopolski
11. Tadeusz Stelęgowski
12. Józef Suchodolski
13. Czesław Połaski
14. Eugeniusz Ryćko
15. Marek Paczóski

CERANÓW
1. Zbigniew Felicjańczuk
2. Jan Młyński
3. Stanisław Pacholec
4. Mariusz Walendziak
5. Marta Żołnicka
6. Ryszard Tenderenda
7. Adam Kołek
8. Ewa Częścik
9. Krzysztof Zembrowski
10. Tadeusz Ratyński
11. Piotr Skałdanowski
12. Miron Rytel
13. Irena Kosowska
14. Jan Rytel
15. Henryk Stelmach

JABŁONNA LACKA
1. Stanisław Strzała
2. Dariusz Kożuchowski
3. Jacek Tomczuk
4. Marek Głogowski
5. Andrzej Olszewski
6. Artur Zembrowski
7. Jacek Sękal
8. Dariusz Korczewski
9. Kazimierz Kozaczuk
10. Witold Moczulski
11. Andrzej Strzałkowski
12. Waldemar Plichta
13. Krzysztof Rozbicki
14. Wacław Giziński
15. Jacek Pieczyski

KOSÓW LACKI
1. Wiesław Wiśniewski
2. Barbara Skibniewska
3. Sławomir Lipka
4. Stanisław Kuziak
5. Krystyna Rojek
6. Alicja Mateusiak
7. Krzysztof Toruszewski
8. Urszula Soszyńska
9. Józef Kietliński
10. Krzysztof Grzymała
11. Elżbieta Buczyńska
12. Henryk Grabowski
13. Mirosław Zalewski
14. Jan Oleszczuk
15. Stanisław Laskowiecki

REPKI
1. Antoni Adamczuk
2. Jan Stasiuk
3. Franciszek Krasnodębski
4. Włodzimierz Zawadzki
5. Elżbieta Zawadzka
6. Jarosław Sulawiak
7. Roman Brewczuk
8. Jan Prokopczuk
9. Ireneusz Kwasik
10. Wiesław Bogucki
11. Wiesław Piekart
12. Roman Nasiłowski
13. Stefan Łęczycki
14. Adam Czarnocki
15. Michał Protasiewicz

SABNIE
1. Wacław Mikołajczuk
2. Stanisław Osipiak
3. Jacek Przychodzeń
4. Renata Dąbrowska
5. Marek Wyszyński
6. Bogusław Flażyński
7. Witold Deoniziak
8. Wojciech Cieśla
9. Henryk Wdowiński
10. Tadeusz Kościuszko
11. Edyta Tymosiak
12. Piotr Skomorocha
13. Sławomir Strzała
14. Olga Jurek
15. Tadeusz Dymkowski

GMINA SOKOŁÓW PODLASKI
1. Adam Kosiorek
2. Marek Jóźwiak
3. Dariusz Olucha
4. Małgorzata Krochmal
5. Joanna Telak
6. Piotr Zaczek
7. Anna Motel
8. Hanna Wołynek
9. Krzysztof Zawadzki
10. Janusz Denkiewicz
11. Andrzej Gago
12. Jan Pietranik
13. Krystyna Rosiak
14. Paweł Sobolewski
15. Norbert Mazurczak

STERDYŃ
1. Teresa Styś
2. Adam Góral
3. Krzysztof Makowiecki
4. Agnieszka Kur
5. Kazimierz Pawluczak
6. Tadeusz Pałka
7. Jan Byczuk
8. Urszula Turos
9. Wojciech Sójka
10. Małgorzata Kobryń
11. Mieczysław Szymański
12. Mariusz Tomczuk
13. Witold Krasnodębskim
14. Wojciech Wiktorzak
15. Bogdan Boruta

OPR./FOT. BG

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe