1
2020
2014-10-01

Kto za to zapłaci?


Czy budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 spadnie na władze powiatowe następnej kadencji? Wszystko na to wskazuje. Na ich barki spadnie wyłożenie ponad czterech milionów.

Budowa hali rozpocznie się jeszcze w tym roku, jednak główne prace realizowane będą w 2015 i 2016 roku [...] Dofinansowanie, które udało się na razie pozyskać, wynosi zaledwie 2 mln (budowa pochłonie 6 mln).

Z MOTYKĄ...
Oponenci od samego początku twierdzili, że hala sportowa to kosztowna inwestycja. Można było usłyszeć słowa krytyki. Mówiło się, że obecne władze porywają się z motyką na słońce, a hala nie jest niczym innym jak tylko "kiełbasą wyborczą". 
Tymczasem obietnicom stało się zadość. Budowa hali rozpocznie się jeszcze w tym roku, a za 3 lata obiekt będzie już lśnił. 
Jakby nie patrzeć, powiat uzyskał na razie tylko 2 mln złotych i prawdopodobnie na inne wsparcie nie można już liczyć. Może zatem rzeczywiście powiat porywa się z motyką na słońce? Władze powiatu twierdzą, że nie.
- Poradzimy sobie. Budowę hali rozłożyliśmy na 3 lata, więc ta kwota nie będzie wielkim obciążeniem - mówi Marta Sosnowska

Więcej w papierowym wydaniu.

KW

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Jego imienia to nawet komenda milicji może się nazywać.Na razie to chłopcy produkują kiełbasę wyborczą na kredyt podatnika


2014-10-10 07:28:29

Jego imienia to nawet komenda milicji może się nazywać.Na razie to chłopcy produkują kiełbasę wyborczą na kredyt podatnika

Tomasz lis
2014-10-10 07:27:11

Hala powinna się nazywać im. Andrzeja Minarczuk bo tylko on za tym chodził od kilku lat. Boguś dalej ma plany i nie zawacha się ich użyć.

sokolowianin
2014-10-05 15:36:59
Strona 1/1


Dane kontaktowe