24
2019
2011-04-10

Kraszanki, pisanki, jajka malowane…


Konkurs pod takim hasłem organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni. Ma on
utrwalać tradycje ludowe, związane ze Świętami Wielkanocnymi, zainteresować dzieci i młodzież nowymi technikami plastycznymi i pobudzać wyobraźnię dziecięcą.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest własnoręczne wykonanie pisanki wielkanocnej. Prace ocenione będą w trzech kategoriach wiekowych: do 10 lat, 11 – 15 lat i powyżej 15 lat. W każdej grupie wiekowej komisja konkursowa oceni prace w kategorii: pisanka tradycyjna i współczesna. Technika prac – dowolna: na wydmuszce, styropianie, balon, masa solna, itp.
Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 prace, powinny być do nich dołączone dane osobowe: imię i nazwisko autora (wiek, klasa, adres, ewentualnie imię i nazwisko opiekuna przy pracach zbiorowych).
Prace należy składać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni do 15 kwietnia 2011 r. (piątek) do godz. 10.00.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone 28 kwietnia w GOKiS w Sterdyni podczas imprezy pod nazwą „Tradycje i Obrzędy Wielkanocne Południowego Podlasia i Mazowsza”. Prace będzie można podziwiać do 13 maja 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Sterdyni. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 25 787 02 65.
INFO/FOT. BG

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe