18
2019
2011-06-12

Krasnoludki ze Sterdyni najlepsze


Z okazji Dnia Dziecka w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się XX Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Na scenie SOK pojawiło się wielu małych wykonawców.

Każda grupa zaprezentowała ciekawe wykonanie dwóch wybranych przez siebie utworów. Panie wychowawczynie zadbały o ciekawy wizerunek. Wszystkie dzieci pięknie i głośno śpiewały by uzyskać jak najlepszą ocenę od jury. Komisja artystyczna miała z pewnością niełatwe zadanie.
Jury w składzie: Krystyna Kowalewska, nauczyciel muzyki w Ognisku Muzycznym w SOK, Iwona Mergo - Golatowska, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie oraz Piotr Przeździecki, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej Nr 2 w Sokołowie po przesłuchaniu ośmiu zespołów wokalnych z przedszkoli z powiatu przyznało następujące miejsca: I miejsce – zespołowi Krasnoludki z Gminnego Przedszkola w Sterdyni, którego opiekunem była Alicja Krasowska; II miejsce - zespołowi Wiedronki z Miejskiego Przedszkola Nr 3 w Sokołowie Podlaskim, który przygotowała Barbara Skłodowska; III miejsce zajął zespół Zwierzaki Piątaki z Miejskiego Przedszkola Nr 5 w Sokołowie Podlaskim, przygotowany przez Monikę Mazurczak i Ewę Mielańczuk. Pozostałe przedszkola otrzymały wyróżnienia.
Jury zwróciło uwagę na wielu solistów, którzy w tym roku szczególnie pokazali swój talent śpiewaczy i postanowiło nagrodzić dwie najbardziej wybijające się osoby były to: Olek Cichowski z Zespołu Wiedronki i Paulinka Krycka z zespołu Wesołe Nutki z przedszkola z Kupientyna którego opiekunem była Bożena Kaczmarek. To nie koniec nagród. Każde dziecko, które wyszło na scenę, żeby pięknie zaśpiewać otrzymało słodycze, a wszystkie przedszkola otrzymały wyróżnienia.
K. MARKUSZ/RG
FOT. R. GOLATOWSKI

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Piękne to . Brawa, wielkie brawa!!!


2011-06-13 19:35:32
Strona 1/1


Dane kontaktowe