43
2019
2014-03-27

Krajobraz po targowisku


Czy Sokołów Podlaski jest miastem czystym? Z jednej strony tak. Zadbane parki oraz pięknie przystrzyżone trawniki. Mówiąc ogólnie: skromnie, ale przynajmniej czysto i schludnie. Jest to z pewnością tylko jedna strona medalu. Druga jest bardziej mroczna...

Patrząc na targowisko miejskie w czwartkowe popołudnie, śmiało można powiedzieć, że w mieście panuje jeden wielki syf!
Kartony, folie, papiery - takie śmieci można znaleźć w pobliżu sokołowskiego rynku praktycznie w każdy czwartek. 
Handlarze przyjeżdżają z samego rana. Ustawiają stoiska, wykładają towar i pojawia się potężna fala klientów [...]
Potem wiatr rozwiewa śmieci na wszystkie możliwe strony i  skutki są takie jak na poniższych zdjęciach. Zaśmiecony jest nie tylko teren targowiska, ale także znajdujące się w pobliżu ulice i chodniki. 

Cały tekst w papierowym wydaniu.

KW

I KTO TERAZ TO POSPRZĄTA...? 

« wróć | komentarze [5]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Zgoda,tylko kto ma z tymi "syfiarzami" walczyć ? Ja ,Pani,inni mieszkańcy ,czy ktoś kto ma to w kompetencjach w UM ? Ja mogę zawalczyć,tylko nie mam umocowań prawnych do takiego działania,a o bloczku mandatowym z pieczątką już nie mówiąc....?

bebek@mieszkanki
2014-04-07 11:04:52

To śmieciarze co handlują nie potrafią po sobie posprzątać, walą te śmieci gdzie popadnie jak zwierzęta. Targowisko zostaje posprzątane, ale śmieci latają po całym sokołowie, najwięcej jest na pobliskich posesjach i tego nikt nie sprząta. Brudasy powinni nauczyć się porządku. To nie z UM powinniśmy walczyć ale z tymi syfiarzami co handlują w czwartek.

mieszkanka
2014-04-07 10:31:38

KW, to nie jest syf, większy syf jest na skarpie wokół kotłowni PUIK-u przy ul. Piłsudskiego, firma odbierająca z miasta i okolic odpady komunalne nie potrafi posprzątać na własnym podwórku? - WSTYD!!!

Maja
2014-03-30 09:27:43

Zasadnicze pytanie, czy w Sokołowie Podl. jest wogóle chociaż jedno targowisko?

myk
2014-03-28 14:28:49

...no,rzeczywiście wielki syf ! A propos ,to kto odpowiada za utrzymanie porządku w tej przestrzeni publicznej ? Czy aby nie władze miasta ? Ale pewnie znów się bezzasadnie czepiam tych "profesjonalistów" z UM....

bebek
2014-03-28 08:37:20
Strona 1/1


Dane kontaktowe