2
2020
2015-04-16

Kradzież na cmentarzu


- Wstyd!! Po prostu wstyd! Większego wstydu być nie może - tymi słowami mieszkańcy powiatu komentują kradzież, której dopuściła się mieszkanka Sokołowa na początku kwietnia na sokołowskim cmentarzu przy ulicy Chopina. 

Do kradzieży na cmentarzach dochodzi dość często. Notorycznie z nagrobków znikają znicze, wiązanki i inne ozdoby. Ale ta kradzież jest szczególnie nagłośniona. Wszystko przez kamerę, którą rodzina zmarłego mężczyzny zainstalowała na drzewie obok grobowca. 
 
Do kradzieży ozdób z grobowca, który znajduję się na sokołowskim cmentarzu przy ulicy Chopina, dochodziło już bowiem kilkakrotnie. Rodzina pochowanego tam mężczyzny postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zainstalowała na drzewie kamerę. 
 
Długo nie musieli czekać aż złodziej znowu się pojawi. W Wielką Sobotę na cmentarz przyszła kobieta, zabrała z grobu 2 koszyczki warte kilkadziesiąt złotych, po czym szybko odeszła. Nawet się nie spodziewała, że kilka dni później będzie osobą, o której wszyscy będą mówili - i nie tylko w powiecie sokołowskim [...]
 
Cały tekst w następnym papierowym wydaniu.
KW
 

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Widzę,że możemy zacząć myśleć o sokołowskim ZOO .Hienę już mamy...?!

bebek
2015-04-17 12:36:28
Strona 1/1


Dane kontaktowe