17
2020
2014-10-04

Kontrola, której nie było?


Komisja rewizyjna działająca w radzie gminy Ceranów przeprowadziła w lipcu kontrolę. Protokół z kontroli otrzymał przewodniczący rady Stanisław Pacholec. Do porządku obrad wrześniowej sesji nie wprowadził jednak żadnego punktu na temat tejże kontroli. 

O zamiarze przeprowadzenia kontroli poinformowała przewodnicząca komisji rewizyjnej Ewa Częścik już na czerwcowej sesji. Radna słowa dotrzymała, ale...
 
BRAKOWAŁO PODPISÓW
W lipcu komisja rewizyjna przeprowadziła zapowiadaną kontrolę. Z kontroli sporządzony został protokół, który trafił na ręce przewodniczącego rady Stanisława Pacholca. Ten nie wprowadził jednak odpowiedniego punktu do porządku obrad wrześniowej sesji. Dlaczego tego nie zrobił?
- Protokół nie był podpisany - odpowiada Stanisław Pacholec.
 
Ależ był! Protokół został podpisany, ale... tylko przez przewodniczącą komisji. 
Komisja rewizyjna w radzie gminy Ceranów liczy 4 osoby. Dlaczego zatem pozostali członkowie nie podpisali się pod protokołem?
Jeden z członków, radna Marta Żołnicka - jak twierdzi - nawet nie wiedziała o tym, jakoby taki protokół został sporządzony. 
[...]
 
KOLEJNE PISMO
Jak się okazuje, nie jest to jedyne pismo, które wpłynęło do przewodniczącego rady, a z którym nie zapoznano radnych [...]

Cały artykuł w najbliższym papierowym numerze.

KW
 

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

TO CHLEWNA CIEMNOTA.Takie gminy nie powinny istnieć.

Mirrra
2014-10-04 15:10:42

Ceranów, gmina zarządzana Polsko Stronniczo Ludowo, i tak ma być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jaj
2014-10-04 10:10:39
Strona 1/1


Dane kontaktowe