2
2020
2013-05-17

Konkursowe recytacje w bibliotece


W Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie Lackiej 9 maja odbyły się  eliminacje XXX Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego.
Jury w składzie: Grażyna Tokarska, Barbara Gizińska, Marzenna Szymańska po wysłuchaniu wierszy i fragmentów prozy w dwóch kategoriach wiekowych, postanowiło przyznać i zakwalifikować na eliminacje powiatowe w kategorii dzieci klas I-III Jakuba Toczyskiego ze szkoły w Dzierzbach (I m.) i Wiktorię Rucińską ze szkoły w Jabłonnie Lackiej (II m.) III miejsce zajęli Julia Kalisiak ze szkoły w Jabłonnie Lackiej oraz Mariusz Janusz ze szkoły w Bujałach.
W kategorii dzieci z klas IV-VI na etap powiatowy zakwalifikowano Julię Jurczak ze szkoły w Dzierzbach (I m.) i Cezarego Moczulskiego ze szkoły w Jabłonnie Lackiej (II m.). III miejsce zajęli Angelika Wierzbicka ze szkoły w Bujałach oraz Patrycja Ignaciuk ze szkoły w Czekanowie.
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które w imieniu Wójta Gminy Jabłonna Lacka wręczyła pani Grażyna Tokarska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze zakupione przez GBP w Jabłonnie.

(I)

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe