17
2020
2017-11-15

Konkurs recytatorski w Grochowie


 Uczniowie Zespołu Oświatowego w Grochowie wzięli udział w eliminacjach gminnych X Konkursu Recytatorskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, które odbyły się w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Skibniewie.

Godnie nas reprezentowali: Michalina Krasna (klasa III), Wiktoria Smolak (klasa III), Natalia Skwierczyńska (klasa IV), Aleksandra Dębska (klasa V), Julia Godlewska (klasa VII) i Paulina Pieńkowska (klasa III gimnazjum) Uczestnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, jury wyłoniło zwycięzców.

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Wiktoria Smolak zajmując II miejsce w najmłodszej kategorii i Aleksandra Dębska zajmując miejsce I wśród uczniów klas IV- VI. Wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy, książki oraz słodycze.

Gratulujemy Wiktorii i Oli życząc im powodzenia w eliminacjach powiatowych, a pozostałym uczestniczkom dziękujemy za reprezentowanie szkoły, wysiłek włożony w przygotowanie się do konkursu i zaangażowanie. Doceniamy Waszą postawę.

Anna Gałecka

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe