6
2020
2018-04-11

Konkurs na „Ozdobę Wielkanocną”


Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach zorganizowała Powiatowy Konkurs Plastyczny na „Ozdobę wielkanocną” pod patronatem Starosty Powiatu Sokołowskiego, który udzielił dofinansowania do zakupu nagród.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu sokołowskiego i przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III i dla klas IV –VII .Komisja w składzie: Andrzej Malinowski, Beata Sobolewska i Agnieszka Maksimiak przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę następujące kryteria: pomysłowość, tradycyjność, samodzielność wykonania, dobór materiałów oraz ogólne wrażenie estetyczne.
Na konkurs wpłynęło 81 prac z 9 szkół z terenu powiatu sokołowskiego. Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 27 marca 2018 r. o godzinie 9.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przywózkach. Na uroczystość przybyli autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac oraz ich opiekunowie.

W kategorii klas I- III nagrody zdobyli:
1. Gabriela Kalinowska – SP Grochów
2. Natalia Sikorska - SP Skibniew
3. Natalia Banaszczuk- SP Repki
4. Lena Replin – SP Rozbity Kamień
5. Kacper Nasiłowski – NSP Czekanów

W kategorii klas IV-VII nagrody zdobyli:
1. Julia Strzała – NSP Nieciecz
2. Sebastian Kazimierczuk – SP Grochów
3. Sebastian Jówko – NSP Nieciecz
4. Kalina Bulak – NSP Przywózki
5. Roksana Zduniak –SP Kosów Lacki

Jury przyznało też następujące wyróżnienia:
Raczkiewicz Aleksander – SP Repki, Oliwia Szustak – SP Bujały, Krystian Sikorski - NSP Przywózki, Karolina Grabowska- SP Kosów Lacki, Wiktoria Zawadzka – NSP Nieciecz, Maciej Błoński – SP Rozbity Kamień. 

Dziękujemy dzieciom za liczny udział w konkursie i wykonanie pięknych ozdób wielkanocnych oraz wychowawcom i nauczycielom, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie.

Agnieszka Maksimiak 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe