17
2020
2020-07-16

Konkurs fotograficzny


Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz piętnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.

Poprzez temat tegorocznej edycji konkursu - „Łączy nas Mazowsze” organizatorzy chcą nie tylko promować Markę Mazowsze, ale także wzmocnić poczucie tożsamości lokalnej.

Zapraszamy uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

Nabór prac potrwa do 31 lipca br. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 5 zwycięskich fotografii, a laureaci otrzymają nagrody. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata Konkursu publiczności.
 
Więcej informacji na https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/art,29,xv-edycja-konkursu-fotograficznego-mazowsze-bliskie-sercu.html
Opr. i Fot. Samorząd Województwa Mazowieckiego

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe