17
2020
2012-05-21

Konferencja Regionalna „Szkoła Promująca Zdrowie”


10 maja w Zespole Szkół w Sabniach odbyła się konferencja dotycząca ogólnopolskiego programu „Szkoła Promująca Zdrowie”. Uczestniczyli w niej dyrektorzy i nauczyciele szkół powiatu sokołowskiego i węgrowskiego oraz zaproszeni goście: Mariusz Dobijański – Mazowiecki Wicekurator Oświaty; Joanna Kaniuk -  dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatury w Siedlcach; Katarzyna Żelichowska –
st. wizytator Kuratorium Oświaty w Warszawie,  Wojewódzki Koordynator Programu

 „Szkoła Promująca Zdrowie”;  Marta Sosnowska – Wicestarosta Powiatu Sokołowskiego; Justyna Litewnicka – przedstawicielka Ministerstwa Rolnictwa;  Andrzej Różycki – dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego w Warszawie.  Konferencja rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół w Sabniach. Montaż słowno- muzyczny dotyczył  ochrony naszej planety -  Ziemi.

            Następnie pani Katarzyna Żelichowska zaprezentowała cele, metody, procedury, standardy i narzędzia ewaluacji niezbędne do tworzenia szkół promujących zdrowie, a przedstawicielki  Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach opowiedziały o dokonaniach i sukcesach  placówki. Na koniec głos  dyrektor miejscowej szkoły – Anna Chmiel, zaprezentowała historię Zespołu Szkół, sukcesy uczniów, współpracę  z instytucjami, a także inne realizowane w placówce programy i projekty.  Szkolny koordynator – Małgorzata Kruza podsumowała działania szkoły podstawowej i gimnazjum od chwili przystąpienia do programu w 2007r. aż do chwili obecnej.   

                        opr. J.O.« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe