31
2019
2016-05-06

Komputery dla mieszkańców


Od jakiegoś czasu w Urzędzie Gminy w Repkach działa Lokalne Centrum Kompetencji. Mieszkańcy w każdej chwili mogą skorzystać z komputera. 

W LCK można bezpłatnie korzystać ze sprzętu i dostępu do Internetu, profesjonalnie napisać i wydrukować swoje CV, szukać ofert pracy, brać udział w szkoleniach on-line i webinariach. Każdy użytkownik Centrum może liczyć na pomoc pracownika LCK. 

- Oferujemy też indywidualne spotkania i pomoc w opanowaniu podstaw programów komputerowych tj. założenie poczty, korzystanie z edytorów tekstu, scanowanie, zgrywanie zdjęć z aparatu itp. - informują urzędnicy.
 
LCK powstało w ramach projektu pn. „Rozwój e-usług i ich dostępu dla obywateli w ramach Mazowieckiej Sieci Społeczeństwa Informacyjnego M@zowszanie” realizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Agencję Rozwoju Mazowsza służącego przeciwdziałaniu wykluczeniu informacyjnemu w województwie.
 
LCK czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:15 - 15:15 (wyjątkiem jest czwartek, wtedy punkt czynny jest od 9 do 17). 
 
opr. KW
fot. www.repki.pl

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Do czego doprowadziły rządy gnojowicy. Miał być komputer pod każdą strzechą, satelitarny, a dziś jest "jeden" w gminie. DOSTĘPNY!!!

feeeee
2016-05-07 19:36:13
Strona 1/1


Dane kontaktowe