16
2020
2019-01-24

Kolejne turnieje piłkarskie w 2019 roku


W turnieju rozegranym w styczniu br. w Kosowie Lackim (trener Maciej Florczuk) zdobytego tytułu w roku 2018 bronili zawodnicy rocznika 2007.

Chłopcy, wsparci wyróżniającymi się zawodnikami z rocznika 2008, byli blisko jego obrony, jednak ostatecznie zajęli III miejsce, tracąc tylko jednego gola. W ostatnim meczu potrzebowali wygranej z Olimpem Stok Lacki i pomimo wielu korzystnych sytuacji bramkowych, mecz zakończył się remisem 0:0, co pozwoliło na zdobycie brązowego medalu w rozegranych zawodach piłkarskich. Za najlepszego zawodnika uznano bramkarza Jakuba Rudnickiego z Akademii Piłkarskiej.

Wyniki:

AP - Wicher Sadowne 2:0
AP - SP Kosów Lacki 1:0
AP - MKP Pogoń Siedlce 0:0
AP - SEMP SIEDLCE 0:1
AP - UKS Ostrów Maz. 3:0
AP - Olimp Stok Lacki 0:0

1. MKP POGOŃ SIEDLCE – 13 pkt
2. SEMP POGOŃ SIEDLCE - 12 pkt
3. AKADEMIA PIŁKARSKA - 12 pkt

Rewelacyjny występ odnotowali zawodnicy z Akademii Piłkarskiej. Podopieczni trenera Mateusza Omieciucha (rocznik 2011) zajęli bardzo dobre II miejsce w gronie 8 zespołów na turnieju w Łukowie. Jedyna porażka w pierwszym spotkaniu zadecydowała o przegraniu w bezpośrednim bilansie meczów. Zwycięzcą turnieju została drużyna DAF Łuków.

Dla kilku zawodników, był to debiut, więc tym bardziej ten sukces jest większy. Królem strzelców został Marcin Leśko - zawodnik Akademii Piłkarskiej.

Wyniki Akademii Piłkarskiej:

AP - DAF Łuków I 0:3

AP - Czarni Węgrów II 2:2
Leśko
Kwiek

AP - Red Sielczyk 7:1
Leśko (x3)
Pliszka
Stelmaszczuk
Kwiek
Ołtarzewski

AP - DAF Łuków II 2:0
Kwiek
Leśko

AP - Czarni Węgrów I 2:0
Leśko (x2)

AP - Amplus Łuków 2:0
Leśko (x2)

Oczywiście wyniki traktować należy „z przymrużeniem oka", bo najważniejszą była dobra zabawa w gronie rówieśników i aktywnie spędzona sobota. PARTNEREM rocznika 2011 jest Firma BLACHPRODUKT, która ufundowała również piękne komplety meczowe, za co Dziękujemy.


Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe