25
2019
2017-01-19

Kolędowanie z Voci


Organizowany już trzeci rok z rzędu po raz kolejny przyciągnął do Sokołowskiego Ośrodka Kultury, tłumy wiernych słuchaczy. Muzyczna uczta przygotowana pod czujnym okiem Bożeny Kaczmarek, była okazją do refleksji i wspomnień. Za sprawą pięknie wykonanych kolęd i popularnych utworów świątecznych można było poczuć atmosferę niedawno obchodzonych świąt Bożego Narodzenia oraz radość z narodzenia Pańskiego.

Był to również doskonały moment na podsumowanie Orszaku Trzech Króli, który 6 stycznia po raz pierwszy przeszedł ulicami Sokołowa Podlaskiego. Organizatorzy tego niezwykłego przedsięwzięcia, czyli dyrekcja Zespołu Szkół Salezjańskich oraz dwie nauczycielki: pani Małgorzata Wyszomierska i Agata Celińska, odebrali serdeczne gratulacje z rąk władz Miasta, a także osobiście podziękowali wszystkim zaangażowanym w tą uroczystość. Przypomnijmy, że tego dnia w tej wspólnej i niezwykle pięknej inicjatywie wzięło udział około 4000 mieszkańców Sokołowa!

Po krótkich, ale jakże ciepłych podziękowaniach, sceną ponownie zawładnęło Voci Cantati w towarzystwie młodszych artystów, które porwało publiczność do wspólnego kolędowania. Akompaniament Piotra Jankowskiego, piękne głosy i świąteczne utwory sprawiły, że tego wieczoru słuchacze opuszczali salę widowiskową z łezką wzruszenia w oku.


 
SOK

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Voci i Bożena Kaczmarek po raz kolejny pokazali klasę. Dobrze, że mamy swoich rodzimych Artystów. Zachwycające jest także to, że Pani Bożena potrafi zapalić miłością do śpiewu juz te malutkie dzieci a także przyciąga tyle młodzieży.

fan
2017-01-20 21:54:51
Strona 1/1


Dane kontaktowe