43
2019
2012-01-20

KOLĘDNICY MISYJNI Z „CZWÓRKI”


W działalność Ogniska Misyjnego wpisane jest Kolędowanie Misyjne. Każdego roku celem kolędowania jest inny kraj. W tym roku pomoc skierowano w stronę dzieci z Sudanu Południowego. Ofiary, które zebraliśmy wysłaliśmy do centrali PDMD w Warszawie.

 Do kolędowania przygotowaliśmy  się w czasie  adwentu. Przygotowaliśmy stroje i  program „z kolędą w domu”, którego nauczyliśmy  się na pamięć. W dni wolne od zajęć szkolnych podjęliśmy trud kolędowania. Odwiedzaliśmy rodziny, z którymi pragnęliśmy  podzielić się radosną nowiną o Narodzeniu Pana  Jezusa.

W tym roku podzieleni na dwie grupy kolędowaliśmy w środę 28.12.11 i w czwartek 29.12.11. Pierwszego dnia mieszkańcy naszego miasta  niechętnie  nas przyjmowali. Na pytanie czy przyjmą Państwo Kolędników Misyjnych w większości domów słyszeliśmy odpowiedź, że już byli inni kolędnicy. Drugiego dnia udaliśmy się do Wojewódek Dolnych i byliśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ mieszkańcy otwierali przed nami nie tylko domy, ale również serca. Widzieliśmy ich wzruszenia i odczuliśmy radość z naszego kolędowania.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy nas przyjęli, a w szczególności mieszkańcom Wojewódek Dolnych wrażliwych na potrzeby dzieci z krajów misyjnych.

                                                                                               Mali misjonarze z SPnr4

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Bardzo pięknie że są ludzie o wielkim sercu ,wiedzą że żyją dla drugiego człowieka.Potrafią sprawić radość bogatym i biednym.

zu.
2012-01-25 08:56:48

Chcą się diabłom w kieckach przypodobać,ale to już koniec rządów kleru.Będzie weryfikacja tych sługusów.

zuch
2012-01-21 21:14:31

Za co katujecie te małe dzieci?.


2012-01-21 11:21:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe