17
2020
2017-03-01

Karnawałowa Gala Tańca 2017


W poniedziałkowe popołudnie i wieczór 27 lutego sala widowiskowa Sokołowskiego Ośrodka Kultury znów pękała w szwach. Nie dla wszystkich starczyło miejsc siedzących. Widzowie w różnym wieku – od najmłodszych na rękach rodziców do seniorów przybyli, aby podziwiać wszystkie grupy taneczne, na co dzień działające pod dachem Sokołowskiego Ośrodka Kultury oraz znakomitych gości „zza miedzy” - Zespół „Małe Podlasie” z Siemiatycz i Zespół Tańca Alternatywnego „LUZ” z Siedlec. Obie grupy taneczne zdobyły wiele tytułów mistrzowskich w Polsce i na świecie, toteż ich popisy nagradzane były wielkimi brawami.

Jeszcze gorętsze brawa rozlegały się po kolejnych etiudach tanecznych w wykonaniu różnych grup wiekowych Hip Hop Dance Family, Black Code Dance Studio oraz ZPiT „Sokołowianie”. Nic dziwnego, to przecież nasi tancerze i przy ich występach najmocniej biły serca dziadków, rodziców, rodzeństwa i przyjaciół. Wszystkie zespoły swoim kunsztem, żywiołowością, piękną prezencją podbiły serca publiczności, na dwie godziny przenosząc zebranych w niezwykły świat muzyki i tańca: ludowego, nowoczesnego i narodowego w formie towarzyskiej.

Po koncercie na scenie obok swoich wychowanków pojawili się instruktorzy: Iwona Kopiwoda i Kamil Zaliwski (ZPiT Sokołowianie), Karolina Długołęcka (Hip Hop Dance Family), Black Code Dance Studio. Otrzymali pamiątkowe dyplomy od dyrekcji SOK, a publiczność również i im nie szczędziła braw.
Koncert prowadziła Alina Simanowicz z Sokołowskiego Ośrodka Kultury.


Fot. SOK
J.O.

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

W celu uzupełnienia należy dodać, że były tam też instruktorki pracujące obecnie z grupami BCDS panie Dorota Koprowska i Justyna Orzechowska widoczne na zdjęciu.

Robert73
2017-03-03 17:34:04
Strona 1/1


Dane kontaktowe