17
2020
2018-02-27

Karnawał w szkole


3 lutego 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Wyrozębach-Podawcach odbyła się zabawa choinkowa. O godz. 14.00 cała społeczność szkolna, przedszkolaki, ich rodzice oraz rodzeństwo zebrali się na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej.

Przy dźwiękach przebojów oraz błysku oświetlenia, prezentowanych przez DJ, wszyscy doskonale się bawili. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, dzięki któremu ich pociechy miały mnóstwo energii do zabawy. Po raz drugi odbył się Szkolny Konkurs Taneczny, do którego zgłosiło się pięć klas. Poziom wykonania układów tanecznych był bardzo wysoki, a więc komisja miała nie lada dylemat.Po długich obradach puchar zdobyła klasa V i to właśnie oni zostali tegorocznymi zwycięzcami. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie za ogromne zaangażowanie.

Karnawałowa zabawa roztańczyła nawet najbardziej opornych uczniów. I chociaż wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, to o godzinie 20.00 musieliśmy się pożegnać ze szkołą. Z niecierpliwością wszyscy będziemy czekać na kolejny karnawał, który nastąpi dopiero za rok…

Info: UG Repki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe