17
2020
2019-02-12

Kalendarz imprez sportowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sokołowie Podlaskim


Okres: luty – maj 2019 roku.

Szkoły Podstawowe i Szkoły Podstawowe z o/ Gimnazjalnymi

 
Pływanie indywidualne i sztafety

Termin: 25.02.2019 r. godz. 9.00
Miejsce:  basen OSiR w Sokołowie Podlaskim
Program zawodów:
25 m stylem dowolnym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców
25 m stylem grzbietowym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców
25 m stylem klasycznym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców
50 m stylem dowolnym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców
50 m stylem grzbietowym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców
50 m stylem klasycznym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców
 
Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
- w sztafecie startuje po dwóch zawodników z klas III lub młodszych, IV, V, VI /wg roku urodzenia/
- w każdym wyścigu indywidualnym może wystartować maksymalnie 6 zawodników z jednej szkoły.
 

Mini siatkówka dziewcząt /czwórki/

Gr. I – szkoły z gmin: Sterdyń, Repki, Ceranów, Kosów L. Sabnie, Jabłonna L.
Termin: 6.03.2019 r. godz. 9.30
Miejsce:   sala w Sterdyni
-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku
 
Gr. II – szkoły z terenu Sokołowa Podl. gmin Sokołów Podl. i Bielany
Termin: 6.03.2019 r. godz. 9.30
miejsce:   sala SP 1 Sokołów
-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku
 
Finał powiatowy z udziałem 4 najlepszych drużyn  wg klucza
Półfinały 1A – 2B i 2A-1B
Pokonani o III miejsce, wygrani o I miejsce
 
Termin i miejsce turnieju finałowego zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

 
Mini siatkówka chłopców /czwórki/
 
Gr. I – szkoły z gmin: Sterdyń, Repki, Ceranów, Kosów L. Sabnie, Jabłonna L.
Termin: 7.03.2019 r. godz. 9.30
Miejsce:   sala w Kosowie Lackim
-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku

Gr. II – szkoły z terenu Sokołowa Podl. gmin Sokołów Podl. i Bielany
Termin: 6.03.2019 r. godz. 9.30
Miejsce:   sala SP 1 Sokołów
-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku.

Finał powiatowy z udziałem 4 najlepszych drużyn
Półfinały 1A – 2B i 2A-1B
Pokonani o III miejsce, wygrani o I miejsce

Termin i miejsce turnieju finałowego zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.
 

Czwórbój lekkoatletyczny

Dziewczęta
Termin: 8.05.2019 r. godz.9.30
/skok wzwyż godz. 8.30 sala SP 1 Sokołów/
Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50

Chłopcy
Termin: 9.05.2019 r. godz. 9.30
/skok wzwyż godz. 8.30 sala SP 1 Sokołów/
Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50


 
Kategoria Młodzież kl. VII- VIII - III ur.2005-2004-2003 /

 
Pływanie indywidualne i sztafety

Termin: 25.02.2019 r. godz. 10.30
Miejsce:  basen OSiR w Sokołowie Podlaskim
Program zawodów:
50 m stylem dowolnym – klasy VII – dziewczęta i chłopcy
50 m stylem grzbietowym – klasy VII - dziewczęta i chłopcy
50 m stylem klasycznym – klasy VII - dziewczęta i chłopcy
50 m stylem dowolnym – klasy VIII – dziewczęta i chłopcy
50 m stylem grzbietowym – klasy VIII - dziewczęta i chłopcy
50 m stylem klasycznym – klasy VIII - dziewczęta i chłopcy
50 m stylem dowolnym – klasy III – dziewczęta i chłopcy
50 m stylem grzbietowym – klasy III - dziewczęta i chłopcy
50 m stylem klasycznym – klasy III - dziewczęta i chłopcy
Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
- w każdym wyścigu indywidualnym może wystartować maksymalnie 6 zawodników z jednej szkoły.
 

Piłka siatkowa dziewcząt

Gr. I – Szkoły miejskie i szkoły z gminy Bielany
Termin: 4.03.2019 r. godz.9.30
Miejsce: ZS Salezjańskich w Sokołowie Podl.

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L ,Repki, Jabłonna L, Sterdyń
Termin: 4.03.2019 r. godz.9.30
Miejsce: Sala w Sterdyni

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego wyniku.
Finał: 1A -2B , 2A-1B
Finał powiatowy
Termin:11.03.2019 godz.9.30

Miejsce zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.
 

Piłka siatkowa chłopców

Gr. I – Szkoły miejskie i szkoły z gminy Bielany
Termin: 6.03.2019 r. godz.9.30
Miejsce: ZS  Salezjańskich w Sokołowie Podl.

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L ,Repki, Jabłonna L, Sterdyń
Termin: 6.03.2019 r. godz.9.30
Miejsce: Sala w Sterdyni

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego wyniku.
Finał: 1A -2B , 2A-1B
Finał powiatowy
Termin:13.03.2019 r. godz. 9.30

Miejsce: zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.
 
 
Zawody lekkoatletyczne – eliminacje do igrzysk regionalnych
 
Klasy VII – VIII   /ur.2005-2004/
Termin: 10.05.2019 r. godz. 9.00
Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podlaskim ul. Lipowa 50
 
Program zawodów
Dziewczęta: 100 m, 300 m, 600 m, sztafeta 4x100 m, wzwyż, w dal, kula 3 kg
Chłopcy: 100 m, 300 m,1000m, sztafeta 4x100 m, wzwyż, w dal, kula 4 kg 
                                                                                                         
Klasy III    /ur.2003/
Termin: 14.05.2019 r. godz. 9.00
Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podlaskim ul. Lipowa 50
 
Program zawodów
Dziewczęta: 100 m, 200 m, 400 m,  800 m, sztafeta 4x100 m, sztafeta olimpijska(800-400-200-100) ,wzwyż, w dal, kula 4 kg
Chłopcy: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m,  sztafeta 4x100 m, sztafeta olimpijska (800-400-200-100) , wzwyż, w dal, kula 5 kg
 
- zawodnik (czka) może startować w jednej konkurencji i sztafecie. Start indywidualny na dystansie  800 m i dłuższym wyklucza start w sztafecie olimpijskiej na dystansie 800 m.
- do zawodów każda szkoła może wystawić maksymalnie 3 zawodników do konkurencji oraz dwie sztafety.
- do zawodów regionalnych awansuje 3 najlepszych zawodników (czek) w każdej konkurencji
oraz dwie czołowe sztafety.
- zawodnik (czka) młodsza nie może startować w klasach III.


Szkoły Ponadpodstawowe
 
Pływanie indywidualne i sztafety

Termin: 25.02.2019 r. godz. 11.30
Miejsce:  basen OSiR w Sokołowie Podlaskim
Program zawodów:
50 m stylem dowolnym –  dziewczęta i chłopcy
50 m stylem grzbietowym –  dziewczęta i chłopcy
50 m stylem klasycznym – dziewczęta i chłopcy
 
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców
- w każdym wyścigu indywidualnym może wystartować maksymalnie 6 zawodników z jednej szkoły.
 

Drużynowy tenis stołowy

Dziewczęta
Termin: 27.02.2019 r. godz.9.00
Miejsce: Zespół Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim
 
Chłopcy
Termin: 27.02.2019 r. godz. 9.00
Miejsce: Zespół Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim
 

Piłka ręczna

Dziewczęta
Termin: 6.03.2019 r. godz. 9.30
Miejsce: ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Chłopcy
Termin I turnieju: 13.03.2019 r. godz. 9.30
Miejsce:  ZS nr 1 w Sokołowie Podlaskim


 Juliusz Nowicki

  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe