17
2020
2014-10-30

"Kadencja była udana"


Rozmowa z wójtem gminy Jabłonna Lacka, Wiesławem Michalczukiem. 

- Jak ocenia pan kończącą się kadencję samorządową?
- Kadencję można zaliczyć do bardzo udanych, ale i trudnych ze względu na brak środków unijnych, które zostały rozdzielone jeszcze przed jesiennymi wyborami w 2010 roku. Jeśli natomiast podchodzi sie do swojej pracy i obowiązków z całym sercem i zaangażowaniem, a ja starałem się tak właśnie pracować, wówczas można wiele osiągnąć. Przykładem są wykonane inwestycje. A wykonaliśmy ich sporo. Położyliśmy nacisk na pozyskiwanie środków we wszystkich dziedzinach. W każdej miejscowości wykonaliśmy jakieś inwestycje - w jednej mniejsze, w drugiej trochę większe.
 
- Proszę wymienić najważniejsze inwestycje.
- Do najważniejszych inwestycji na pewno zaliczę meliorację w miejscowościach Gródek-Dwór i Mołożew-Dwór oraz kanalizację w Niemirkach (całkowita długość sieci to 4,5 km), sieć wodociągową w Kolonii Jabłonna (1 km 700 m) oraz kolektor kanalizacyjny w Jabłonnie (170 m).
 
Cały wywiad wyłącznie w papierowym wydaniu.

KW

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

A dlaczego wójt nie pochwali się tym jak naprawił słuzbę zdrowia w Jabłonnie. Gdzie sa ci obiecywani super specjaliści, szybszy dostęp do lekarza?????Wpuszczono prywatnego przedsiębiorcę ktory miał zapewić lepszych lekarzy,darmowe niektóre badania. i wogóle cóż to miała być za superzmiana. I co???? Lekarze prawie ci sami, do lekarza trudno sie dostać, na badania tez trzeba czekać albo ZAPŁACIĆ, to wtedy szybciej! Na badania zapisywać się trzeba duzo wcześniej.Oszukano mieszkańców i tyle.

zew
2014-11-04 17:57:06

Nie jestem mieszkanką Jabłonny ale często tam bywam ,już na samym wjeżdzie widać jak dużo sie zmieniło ,widać że jest tam dobry gospodarz.

hanna
2014-11-02 07:55:03
Strona 1/1


Dane kontaktowe