17
2020
2015-07-03

Jubileuszowe świętowanie w Miejskim Przedszkolu nr 5


W piątek 12 czerwca w Miejskim Przedszkolu nr 5 odbyła się szczególna uroczystość - jubileuszowy Piknik Rodzinny z okazji 35-lecia istnienia przedszkola oraz 15-lecia nadania mu imienia Kubusia Puchatka. 

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00. Przybyli zaproszeni goście: władze samorządowe na czele z Burmistrzem Miasta Bogusławem Karakulą, dyrektorzy niektórych placówek oświatowych z terenu Sokołowa, przedstawiciele Sokołowskiego Ośrodka Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. K. I. Gałczyńskiego, bardzo liczna grupa emerytowanych pracowników placówki na czele z wieloletnią dyrektor Aliną Marchel, rodzice i dziadkowie przedszkolaków, absolwenci. Wszystkich gorąco powitała dyrektor przedszkola Hanna Czartoryjska. W części oficjalnej nie zabrakło hymnu przedszkola, z zapałem wykonanego przez wszystkich przedszkolaków.
 
Po części oficjalnej dzieci zaprezentowały część artystyczną związaną z patronem przedszkola, postacią, która, jak stwierdziła dyrektor placówki, wszystkim kojarzy się pozytywnie, daje dużo dobroci, przyjaźni i piękna. Przedszkolaki, mimo że występowały na nasłonecznionej scenie, w ogromnym upale i przed bardzo liczną widownią, spisały się wspaniale.
 
Potem był wielki tort urodzinowy dla wszystkich i liczne atrakcje Pikniku Rodzinnego - zabawy przy muzyce z DJ-em, popisy klauna, harce na dmuchanej zjeżdżalni, ścieżka zmysłów Nadleśnictwa Sokołów i wystawa motyli, przejażdżki kucykami. Powodzeniem wśród przybyłych cieszyło się też oglądanie bardzo interesującej kroniki przedszkola. W cieniu drzew dorośli związani z przedszkolem snuli wspomnienia… 
 
Organizację Jubileuszu wsparli między innymi: Powiatowy Bank Spółdzielczy, PSB Mrówka, EDCOM, Sokołów SA, Nadleśnictwo Sokołów, Delikatesy Rytel, PHU Daisy, Bakoma PSS Społem Sokołów Podl., Sieć Sklepów TOPAZ, kancelaria ubezpieczeniowa Agnieszka Tomaszewska, Rada Rodziców.
 
JO

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Piep.... Dyrektor Przedszkola Kubusia Puchatka to wspaniała osoba. Oddana dzieciom, Dba o pracowników. Naprawdę super osoba.

nikiki
2015-07-05 20:55:52

A co powiecie o tej z nr 3. To dopiero (...), całą rodzinę zatrudniła. Tylko remoncik, zabaweczka i sakieweczka. Pan Stach zaciera gacie.

WAWA
2015-07-05 19:07:59

Faktycznie. Pani dyrektor dobrała sobie swoich i nieudacznie "zarządza", a w tej pracy trzeba serca, czułości, współpracy z rodzicami. Tego brak. Coś trzeba z tą panią zrobić panie Burmistrzu.

Irena
2015-07-05 14:06:18

Przedszkole ok. Ale Dyrektorka powinna odejść. To nie jest osoba, edukująca, zarządzająca, partnerska dla rodziców. Tej pani już dziękujemy. I niech to pan Burmistrz potraktuje bardzo poważnie.

Maryla M.
2015-07-03 20:54:15
Strona 1/1


Dane kontaktowe