17
2020
2017-03-15

JUBILEUSZ 10-LECIA SZKOLNEGO KLUBU KRWIODAWCÓW :)


Dnia 14 marca 2017 roku w ramach Jubileuszu 10 lat istnienia Szkolnego Klubu Krwiodawców „Młodzi Krwiodawcy” przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono akcję honorowego oddania krwi.

Na apel odpowiedzieli funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, a także uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego i I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej – Curie w Sokołowie Podlaskim. Akcja Krwiodawstwa została zorganizowana przez prezesa PCK w Sokołowie Podlaskim pana Mieczysława Bogaja i opiekuna Szkolnego Klubu Honorowych Krwiodawców „Młodzi Krwiodawcy” pana Jana Niemirkę.

Akcję przeprowadzono przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy.
Ogółem zgłosiły się 82 osoby, oddały krew 62 osoby, pobrano 27,9 litra krwi, z ZS Nr 1 oddało krew 19 osób, z I LO 19 osób, 12 funkcjonariuszy Policji i 12 funkcjonariuszy Straży Pożarnej.

Składamy wyrazy uznania i szacunku HONOROWYM DAWCOM KRWI, a także wszystkim osobom, które wyraziły gotowość oddania krwi, ale z przyczyn obiektywnych nie mogły aktywnie uczestniczyć w akcji.

Jan Niemirka, opiekun Klubu

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe