17
2020
2013-12-01

Jeszcze możesz pomóc!


Finał Szlachetnej Paczki już pod koniec przyszłego tygodnia. Jest jeszcze czas, aby zostać darczyńcą i przyczynić się do tego, aby zmienić czyjeś życie na lepsze.

16 listopada na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl nastąpiło otwarcie bazy rodzin, czyli miejsca gdzie znajdują się opisy rodzin będących w trudnych sytuacjach życiowych, dla których Szlachetna Paczka może być wielkim wsparciem i impulsem do zmian. Poszczególne opisy utworzone zostały przez wolontariuszy, którzy odwiedzali rodziny i na podstawie rozmów z nimi stwierdzali, czy dana rodzina potrzebuje pomocy w postaci paczki. Ta akcja - jak podkreśla Aleksandra Zakrzewska-Murawa, koordynator projektu w rejonie powiatu sokołowskiego - wyróżnia się na tle innych akcji społecznych, ponieważ darczyńca zna historię rodziny, przyczynę ich problemów i listę najistotniejszych potrzeb. 

Jeśli chcesz zostać Darczyńcą, koniecznie odwiedź bazę rodzin: www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny - tam znajdują się opisy wszystkich rodzin z danego rejonu. Na podstawie poszczególnych opisów wybierz konkretną rodzinę, której chciałbyś ofiarować pomoc (w przygotowaniu paczki pokieruje cię wolontariusz, czyli opiekun danej rodziny). Pamiętaj, że paczkę możesz przygotować wspólnie ze znajomymi i przyjaciółmi. 

Dzięki Twojej pomocy czyjeś życie zmieni się na lepsze - być może tylko na chwilę, ale kto wie.... może na całe życie :) Ofiarowana przez Ciebie pomoc może stać się dla kogoś początkiem. Początkiem nowego, lepszego życia. 

KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe