1
2020
2014-10-10

Jestem otwarta na współpracę


7 września dotychczasowa dyrektor Sokołowskiego Ośrodka Kultury Maria Koc została senatorem. Z ośrodkiem się nie rozstała, bo skorzystała z rocznego, bezpłatnego urlopu. Przez ten czas obowiązki dyrektora pełnić będzie Iwona Kopiwoda, od trzynastu lat związana z SOK-iem. 

- Spodziewała się pani takiej propozycji od burmistrza i dotychczasowej szefowej SOK-u?
-  Byłam bardzo zaskoczona tą propozycją.
 
- Od razu się pani zgodziła?
- Nie. Podjęcie tej decyzji było dla mnie bardzo trudne. Jestem z Siedlec, mam dwójkę małych dzieci. Poza tym dobrze wiemy, że pani senator Maria Koc to osoba o silnym charakterze dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kierowanie placówką  po  osobie o tak wyrazistej  osobowości jest bardzo trudne. Aczkolwiek wyzwania są po to, by je podejmować. Po  konsultacjach z rodziną doszłam do wniosku, że warto spróbować.
 
- Zamierza pani wprowadzać szereg zmian czy bardziej skupić się na kontynuowaniu dotychczasowej pracy?
- Na pewno będę kontynuowała to co jest wartościowe dla sokołowian. Ludzie dzwonią, pytają czy nadal będą organizowane Nadbużańskie Spotkania Folklorystyczne Wieczory z Ogińskim lub Mazowsze w Koronie. I tutaj pragnę uspokoić. Te "markowe" działania nadal będą prowadzone przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Ale będzie też dużo nowości.
 
- Na przykład jakich?
- [...]

Więcej w aktualnym papierowym wydaniu.

KW

« wróć | komentarze [7]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Mam nadzieje ,że Pani Dyrektor zmieni chociaż troszke obyczaje w Domu kultury,i sprzątaczko-bileterki nie będa czuły się"zarządcami",skończy sie "rodzinna sielanka"i wszyscy wezma sie do pracy.I że skończy Pani z tworzeniem stanowisk pracy np.P.Krzysztof-nie wiadomo po co i na co.?? Macie Państwo piekny obiekt- i zacznijcie tworzyc cos nowego,bardziej odważnego dla każdej grupy wiekowej-a nie ciągle to samo....Prosimy o wiekszą otwartośc na potrzeby mieszkańców i ich sugestje.Zyczymy Pani powodzenia....

Mieszkanka licząca na pozytywne zmiany.
2014-10-20 08:31:11

zmieńcie tytuł, bo aż śmiech człowieka ogarnia jak widzi przy zdjęciu tej pani słowa "Jestem otwarta na współpracę"...

gosia
2014-10-13 10:48:18

Wszystkie komentarze już zostały opublikowane. Przepraszamy za opóźnienia.

Redakcja
2014-10-12 19:36:52

Swego czasu,było stanowisko w administracji publicznej.Moja córka,osoba wykształcona chciała się zatrudnić.Poszła na rozmowę z włodarzem.Miasto mówi,że należy przynieść.Przyniosła,widocznie za cienką.Wzioł,zważył i odrzucił.Łza się zakręciła.

Magda z Sokołowa Podlaskiego.
2014-10-12 17:57:49

Biskup na Bogusia nie zagłosuje.Sokołowianie też.

TT
2014-10-12 14:06:41

Ja, moja rodzina i znajomi/69 osób/mieliśmy na ciebie głosować.Po czymś takim NIE!.Jeśli w tym mieście ma rządzić klecha i Wąż to PA PA.

Karol
2014-10-12 14:02:53

czemu nie publikujesz komentarzy

ten
2014-10-11 16:33:13
Strona 1/1


Dane kontaktowe