17
2020
2015-04-29

Jedni chcą parkingu, drudzy nie!


- 2 lub 3 osoby chciały parking. Zebrali podpisy, ale w bardzo nieuczciwy sposób - informuje nas czytelniczka, mieszkanka jednego z sokołowskich bloków.

Chodzi o blok przy ulicy Spółdzielczej 7. Kilka osób zebrało  niedawno podpisy poparcia od wielu mieszkańców tego bloku. Pismo informowało o tym, że parking zostanie nieco powiększony. Do Spółdzielni Mieszkaniowej - jak mówi czytelniczka - trafiło jednak pismo nieco innej treści.

Czytelniczka, która nas o tym poinformowała, a także inni mieszkańcy bloku przy Spółdzielczej 7, nie chcą pod swoim oknem nowego parkingu. Dlaczego?

- Tam jest dużo zieleni, ludzie spacerują, osoby starsze przesiadują na ławeczkach. Ten parking wszystko zepsuje. Nie będzie już tak ładnie jak kiedyś - mówi jedna z kobiet.
 
Mieszkańcy wysłali swój sprzeciw do Spółdzielni Mieszkaniowej. Poinformowali, że podpisy zostały zebrane w nieuczciwy sposób. O parking zapytaliśmy w SSM. Prezes Michał Siemieniak poinformował nas, że parking miał powstać, ale pojawiły się kłopoty.
 
- Jest pismo przeciwne. Były u mnie 2 osoby w tej sprawie osobiście. Na dzień dzisiejszy sprawa nie jest rozstrzygnięta. Jeśli pojawiają się słowa sprzeciwu, nie chcemy niczego robić na siłę. W związku z tym zorganizowaliśmy spotkanie wszystkich mieszkańców bloku - mówi prezes.
 
Spotkanie zaplanowano na 15 maja. Dopiero po spotkaniu zapadnie decyzja odnośnie parkingu.
 
KW
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe