17
2020
2019-03-19

Jechali na podwójnym gazie...


W ubiegłym tygodniu policja zatrzymała kilku pijanych kierowców, którzy mimo stanu nietrzeźwości, zdecydowali się wyjechać na drogi powiatu sokołowskiego. 

1. W poniedziałek 11 marca 2019 r. około godz. 20.40 w Sokołowie Podlaskim na ul. Repkowskiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli 31-letniego kierującego pojazdem marki Ford Galaxy, od którego wyczuli alkohol.
Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.


2. W czwartek 14 marca 2019 r. w miejscowości Wszebory gm. Ceranów Policjanci zatrzymali rowerzystę, który był pod wpływem alkoholu.
Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał prawie 2,5 promila alkoholu. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji Kosów Lacki.


3. W czwartek 14 marca 2019 r. w miejscowości Repki policjanci z Policjanci z Posterunku w Repkach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Astra.
Od 65-letniego mężczyzny wyczuli alkohol. Po sprawdzeniu trzeźwości okazało się, że ma prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi PP Repki.

mł. asp. Jakub Więsak


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe